Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Να μπαίνεις κάθε μέρα στο skyscanner που έχει κ άλλα σαιτ εκτός από το booking... Κ εγώ είχα ζοριστεί πολύ κ κάποια μέρα βρήκα την προσφορά που ζητούσα... Κοίτα για μονμαρτη πχ κ από αλλά σαιτ.... Το βοοκινγκ έχει τα ίδια πιο ακριβά....
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.966
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Saint Tropez
Να μπαίνεις κάθε μέρα στο skyscanner που έχει κ άλλα σαιτ εκτός από το booking... Κ εγώ είχα ζοριστεί πολύ κ κάποια μέρα βρήκα την προσφορά που ζητούσα... Κοίτα για μονμαρτη πχ κ από αλλά σαιτ.... Το βοοκινγκ έχει τα ίδια πιο ακριβά....
δεν θα κλείσω απο Booking απλά απο εκεί κοιτάω

Είναι λίγο έξω, θέλεις μετακίνηση με τα μέσα σε μόνιμη βάση.
ευχαριστώ...το ξέρω...απλά είναι οικονομική τιμή
αν έχετε κάτι άλλο υπόψη σας μέχρι 300 euro gia 5 βράδυα γιατί απελπίστικα!
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.532
Likes
8.474
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος

Θα σου πρότεινα να δεις τις αποστάσεις των ξενοδοχείων από τα μέρη που θέλετε να επισκεφθείτε. Θα θέλετε πάνω από μισή ώρα για να φτάσετε στο κέντρο με μετρό και μια ώρα για να πάτε Μονμάρτη ή στον πύργο του Άιφελ. Εσείς ξέρετε καλύτερα τι θέλετε να δείτε κι αν αξίζει η ταλαιπωρία για οικονομικότερη λύση. Επίσης να εύχεστε να μην χρειαστείτε ταξί.
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Saint Tropez
Θα σου πρότεινα να δεις τις αποστάσεις των ξενοδοχείων από τα μέρη που θέλετε να επισκεφθείτε. Θα θέλετε πάνω από μισή ώρα για να φτάσετε στο κέντρο με μετρό και μια ώρα για να πάτε Μονμάρτη ή στον πύργο του Άιφελ. Εσείς ξέρετε καλύτερα τι θέλετε να δείτε κι αν αξίζει η ταλαιπωρία για οικονομικότερη λύση. Επίσης να εύχεστε να μην χρειαστείτε ταξί.
Ναι το ξέρω ότι είναι μακρυά... :( απλά τα πιο κοντινά ξενοδοχεία είναι ακριβά...ή δεν τα βρίσκω !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom