Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.469
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
τα ΜΜΕ θα λειτουργούν αν ξέρεις? είναι η μέρα που φεύγουμε..
Ναι θα λειτουργούν απλά με ωράριο εθνικής αργίας.

Στο μπάτζετ 300ε για 5 βράδια είναι δύσκολα τα πράγματα. Αναγκαστικά θα μείνετε μακριά απ'το κέντρο. Δεν ξέρω αν μπορείτε να βρείτε κάτι σε airbnb πιο κοντά στο κέντρο.
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Saint Tropez
Ναι θα λειτουργούν απλά με ωράριο εθνικής αργίας.

Στο μπάτζετ 300ε για 5 βράδια είναι δύσκολα τα πράγματα. Αναγκαστικά θα μείνετε μακριά απ'το κέντρο. Δεν ξέρω αν μπορείτε να βρείτε κάτι σε airbnb πιο κοντά στο κέντρο.
έχουμε προτίμηση στα ξενοδοχεία ...anyway σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου..
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
ναι το διάβασα...απλά ψάχνω τώρα αν θα λειτουργούν τα ΜΜΕ
Γιατί να μη λειτουργούν; Έχεις ακούσει πουθενά να σταματάνε τα ΜΜΜ στις αργίες; (Τα ΜΜΕ σίγουρα θα λειτουργούν, αλλά δε νομίζω ότι σε νοιάζει...)
 

ΡΕΝ

Member
Μηνύματα
144
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Saint Tropez
Γιατί να μη λειτουργούν; Έχεις ακούσει πουθενά να σταματάνε τα ΜΜΜ στις αργίες; (Τα ΜΜΕ σίγουρα θα λειτουργούν, αλλά δε νομίζω ότι σε νοιάζει...)
χαχαχα γράψε λάθος!!
 

swimmer21

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ήθελα την βοήθεια σας!

Θέλω να πάω με την κοπέλα μου στο Παρίσι 3-8 Ιουνίου αλλά το άλλαξα για 8-13 λόγω της αργίας, μην χάσω μια μέρα χωρίς λόγο.

Περίπου 400Ε πήγαν τα αεροπορικά και γενικά ψάχνω για 5 βράδια ξενοδοχεία σε κεντρικές περιοχές δεν βρίσκω κάτω απο 700Ε.

Γενικά μου φαίνονται πολλά! Έχετε κάποια tips να πέσει το κόστος;

Από ξενοδοχεία βρίσκω γενικά σε διάφορα διαμερίσματα, αλλά δεν ξέρω ποιο να επιλέξω, όλα έχουν καλές κριτικές και τιμές πάνω κάτω 700-800.

Έχετε κάποιο άλλο ξενοδοχείο στο μυαλό σας;

Ευχαριστώ πολύ!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
τελικα εμεις μειναμε στο HOTEL PRINCE ALBERT MONTMARTRE - Updated 2022 Prices & Reviews (Paris, France) και το προτείνω ανεπιφύλακτα αν το βρειτε φτηνο. Σε 2 γραμμες σταθμου διπλα, στη μονμαρτη. Την περιοδο που πηγαμε Πασχα 2022 ηταν ολα πανακριβα στα 150ε και το πετυχα σε προσφορα με πρωινο μεσω agoda στα 80ε. Πολυ καλο πρωινο και με ωραιο καφε εσπρεσσο ή καπουτσινο μηχανης. Εννοειται το προτεινω για κατι φτηνο και δεν ειναι οτι πιο κεντρο... αλλα για καποιον που δεν βρισκει σε αλλα διαμερισματα ειναι μια χαρα!
 

anttheo

Member
Μηνύματα
74
Likes
60
Καλησπερα παιδια!! Θα ταξιδεψω με την γυναικα μου 10-13 Ιουνιου στο Παρισι και ειμαστε σε φαση ευρεσης ξενοδοχειου. Οι τιμες πολυ τσιμπημενες οποτε εχουμε περιορισμενες επιλογες. Εχω κανει 3 κρατησεις σε μπατζετ εως 400ευρω για 3 βραδια. Ποιο θεωρειτε οτι θα ηταν καλυτερη επιλογη?

★★ Hôtel Paris Saint-Honoré, Παρίσι, Γαλλία

Hôtel du Cygne, Παρίσι, Γαλλία

★★★ Classics Hotel Bastille, Παρίσι, Γαλλία
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom