Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

Joan02

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Καλησπέρα! Έκλεισα με επιστρέψιμη τιμή την περασμένη εβδομάδα το παρακάτω ξενοδοχείο: hotel des Ecrivains
8 rue Coypel, 13ο - Πλας ντ'Ιταλί, Παρίσι, Γαλλία 75013 ψάχνοντας όμως σήμερα βρήκα και κάποια άλλα που ίσως είναι σε καλύτερη τοποθεσία.. κάθε βοήθεια καλοδεχουμενη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

1. New hotel Saint Lazare, 53 rue d'Amsterdam, 8ο - Ηλύσια Πεδία, Παρίσι, Γαλλία 75008

2. Htel Victoria Paris, 2 bis Cite Bergere, Opera, Παρίσι, Γαλλία 75009

3. Hotel Leonard de Vinci ll, 31 rue Mademoiselle, 15ο - Πύργος του Άιφελ - Πορτ ντε Βερσάιγ, Παρίσι, Γαλλία 75015

4. Porte de Versailles Hotel, 11 Boulevard Victor, 15ο - Πύργος του Άιφελ - Πορτ ντε Βερσάιγ, Παρίσι, Γαλλία 75015

5. Hotel Antin Saint- Georges, 21, rue Notre Dame de Lorette, Opera, Παρίσι, Γαλλία 75009
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Εξαιρετικά καλή (αλλά οι τιμές όχι - αν βρεις κάτι φτηνό εκεί, κάποιο πρόβλημα θα υπάρχει).
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
145
Likes
113
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Καλησπέρα

Ψάχνω ξενοδοχείο για οικογένεια με ένα παιδί για 2 βραδιά τι προτείνετε??

Τα περισσότερα που βρίσκω είναι δίκλινα χωρίς 3ο κρεββάτι...
 

manina71

Member
Μηνύματα
35
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλημέρα και καλό φθινόπωρο σε όλους!
Εχω κλείσει αεροπορικά για τετραήμερο (3 βράδια) στο Παρίσι μαζί με μία φίλη μου για μέσα Φλεβάρη. Επειδή είναι λίγες οι μέρες αυτό που θέλουμε είναι βόλτες και καλό φαγητό. (Εγω εχω ξαναπάει στο Παρίσι πριν πολλά χρόνια κι έχω επισκεφτεί τα βασικά αξιοθέατα). Εχω βρει και κλείσει με δωρεάν ακύρωση τα παρακάτω ξενοδοχεία και θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών. Γνώμονας η ασφάλεια για δυο γυναίκες μόνες και η ευκολία στις βραδινές βόλτες μας.

★★★★ Hotel Observatoire Luxembourg, Paris, France
★★★ Hôtel A La Villa des Artistes, Paris, France
★★★ Hotel Bastille Speria, Paris, France
★★★★ Hotel Louvre Saint-Honoré, Paris, France

Περιμένω τις γνώμες σας!!
Ευχαριστώ πολύ!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.964
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλημέρα και καλό φθινόπωρο σε όλους!
Εχω κλείσει αεροπορικά για τετραήμερο (3 βράδια) στο Παρίσι...
Γεια χαρά και σε σένα. Μου φαίνονται καλές επιλογές όλα, πολύ κεντρικά και με εύκολη πρόσβαση στα μέσα, αν προτιμούσα κάτι ίσως από άποψη θέσης θα ήταν το τελευταίο.;)
 

manina71

Member
Μηνύματα
35
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Γεια χαρά και σε σένα. Μου φαίνονται καλές επιλογές όλα, πολύ κεντρικά και με εύκολη πρόσβαση στα μέσα, αν προτιμούσα κάτι ίσως από άποψη θέσης θα ήταν το τελευταίο.;)
Το σημειώνω! Υπόψιν ότι είναι και το ακριβότερο βέβαια! Ευχαριστώ πολύ 🙂
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Το σημειώνω! Υπόψιν ότι είναι και το ακριβότερο βέβαια! Ευχαριστώ πολύ 🙂
Το
Καλημέρα και καλό φθινόπωρο σε όλους!
Εχω κλείσει αεροπορικά για τετραήμερο (3 βράδια) στο Παρίσι μαζί με μία φίλη μου για μέσα Φλεβάρη. Επειδή είναι λίγες οι μέρες αυτό που θέλουμε είναι βόλτες και καλό φαγητό. (Εγω εχω ξαναπάει στο Παρίσι πριν πολλά χρόνια κι έχω επισκεφτεί τα βασικά αξιοθέατα). Εχω βρει και κλείσει με δωρεάν ακύρωση τα παρακάτω ξενοδοχεία και θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών. Γνώμονας η ασφάλεια για δυο γυναίκες μόνες και η ευκολία στις βραδινές βόλτες μας.

★★★★ Hotel Observatoire Luxembourg, Paris, France
★★★ Hôtel A La Villa des Artistes, Paris, France
★★★ Hotel Bastille Speria, Paris, France
★★★★ Hotel Louvre Saint-Honoré, Paris, France

Περιμένω τις γνώμες σας!!
Ευχαριστώ πολύ!
Αν και δεν έχω πάει. Κοίταξα και εγώ ( μάλλον πάω τέλη Νοέμβρη) το 2 κ 3 έχει καλά σχόλια και η τιμή οκ φαίνεται
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Καλημέρα και καλό φθινόπωρο σε όλους!
Εχω κλείσει αεροπορικά για τετραήμερο (3 βράδια) στο Παρίσι μαζί με μία φίλη μου για μέσα Φλεβάρη. Επειδή είναι λίγες οι μέρες αυτό που θέλουμε είναι βόλτες και καλό φαγητό. (Εγω εχω ξαναπάει στο Παρίσι πριν πολλά χρόνια κι έχω επισκεφτεί τα βασικά αξιοθέατα). Εχω βρει και κλείσει με δωρεάν ακύρωση τα παρακάτω ξενοδοχεία και θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών. Γνώμονας η ασφάλεια για δυο γυναίκες μόνες και η ευκολία στις βραδινές βόλτες μας.

★★★★ Hotel Observatoire Luxembourg, Paris, France
★★★ Hôtel A La Villa des Artistes, Paris, France
★★★ Hotel Bastille Speria, Paris, France
★★★★ Hotel Louvre Saint-Honoré, Paris, France

Περιμένω τις γνώμες σας!!
Ευχαριστώ πολύ!
Από μένα το Bastille Speria. Έχω αδυναμία στο marais. Επίσης έχει εξαιρετικές επιλογές για ποτό/φαγητό.
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Από μένα το Bastille Speria. Έχω αδυναμία στο marais. Επίσης έχει εξαιρετικές επιλογές για ποτό/φαγητό.
Καλησπερα φίλε . Γενικά στο Μαραις έχει καφετέριες μπαρ δλδ καλή περιοχή κτλ ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.715
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom