Πλροφορίες/Δρομολογια τρενων

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
εχετε υποψην καποιο site για δρομολογια τρενων στην αγγλια?μια ξαδερφη μου ενδιαφερεται για το δρομολογιο λονδινο-μπαθ.ξερετε ποσο κοστιζει και ποσο διαρκει η διαδρομη?ευχαριστω για το χρονο σας:)
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
ευχαριστω fotast...το site με βοηθησε αρκετα!!!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιδια τα εισιτηρια τρενου στην Αγγλια τα εκτυπωνω εγω στο pc η τα παιρνω απο τα μηχανηματα οταν παω Αγγλια?
 
Last edited:

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδια τα εισιτηρια τρενου στην Αγγλια τα εκτυπωνω εγω στο pc η τα παιρνω απο τα μηχανηματα οταν παω Αγγλια?
Από ποιο site και με ποια εταιρία έκλεισες; Συνήθως τα site σου δίνουν 4 τρόπους να τα παραλάβεις.
1. Να σου τα στείλουν στο σπίτι πληρώνοντας κάποιο ποσό φυσικά.
2. Να βάλεις την πιστωτική στο μηχάνημα αφού φτάσεις Αγγλία και να τα παραλάβεις από εκεί.
3. Να τα εκτυπώσεις από το σπίτι.
4. Να τα έχεις στο κινητό σου. (Αυτό το τελευταίο το έχω κάνει με τα λεωφορεία κυρίως)
Αφού κάνεις την κράτηση και πληρώσεις, στα περισσότερα site σε βάζει να τικάρεις τον τρόπο με τον οποίο θέλεις να τα παραλάβεις.
Ο πρώτος τρόπος είναι σίγουρα με χρέωση. Για τον δεύτερο κάποιες φορές δίνεις μια λίρα επιπλέον. Οι δυο τελευταίοι είναι δωρεάν.
Θυμάσαι αν διάλεξες κάτι;
Αν δεν σου έβγαλε επιλογή? μάλλον εκτύπωσε τα και έχε και την πιστωτική σου μαζί να δεις μήπως χρειαστεί να τα βγάλεις από τα μηχανήματα.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
σε κανενα δεν εχει απλη εκτυπωση και να μπεις κατευθειαν στο τρενο,οπως πχ Ιταλια.Το νο2 ισχυει απ οτι καταλαβα,το νο1 ειναι νομιζω μονο για Αγγλια
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
σε κανενα δεν εχει απλη εκτυπωση και να μπεις κατευθειαν στο τρενο,οπως πχ Ιταλια.Το νο2 ισχυει απ οτι καταλαβα,το νο1 ειναι νομιζω μονο για Αγγλια
Μάλλον η αποστολή στο σπίτι ισχύει μόνο για Αγγλία. Τους έχω χρησιμοποιήσει όλους τους τρόπους εδώ. Ενώ τον πρώτο καιρό ταξίδευα πολύ με το νο2 τώρα χρησιμοποιώ κυρίως το νο3 γιατί πλέον τις περισσότερες φορές στο νο2 σου βάζουν μια μικρή χρέωση.
Πιθανόν στη περίπτωση σου να είναι το νο2. Στην προκειμένη θα πρέπει να βάλεις την πιστωτική στο ειδικό μηχάνημα και να πληκτρολογήσεις τον κωδικό της κράτησης.

Στη φωτογραφία παρακάτω δες πως θα ταξιδέψω με απλή εκτύπωση!
2014-10-16 13.40.22.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom