Ποιος εχει ταξιδεψει στις περισσοτερες χώρες?

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Εχω την εντύπωση οτι ο Traveladdict ειναι ο πολυταξιδεμένος του Φόρουμ, αλλά καθως δεν ξερω τι γινεται με παλιότερα μελη που δεν μπαινουν πλεον συχνά, μπορουν οι γνωρίζοντες να μας διαφωτίσουν?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
νομίζω πως κι ο Traveller είδε αρκέτα

για το νέο της ηλικίας μου (21) πιευω πως 24 κράτη είναι καλά για αρχή :D:D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σίγουρα δεν είμαι στους πιο πολυταξιδεμένους του φόρουμ, αλλά ταξιδεύω και πάααρα πολύ συχνά στα σύννεφα εγώ.... Μή σας πώ ότι εκεί βρίσκομαι και κατεβαίνω καμιά φορά... :bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Διαγωνισμο κανουμε και δεν το εχω καταλαβει?
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Θανάση μια χαρα ειναι οι 24 χωρες, εγώ μόλις τώρα θα φτασω τις 24 και εχω ήδη τα διπλάσια χρονια από σένα. Αντώνη και γω στα σύννεφα είμαι, προσοχή μη τσουγκρίσουμε...
Παραμένει όμως η ερώτηση: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΑΞΙΔΕΥΤΗΣ ΤΟΥ FORUM?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Υπήρχαν τρία μέλη με 125+ χώρες, κανένα τους όμως ενεργό και μάλιστα χωρίς κανένα ποστ. Από αυτούς που ποστάρουν και καμιά φορά, πρώτος ήταν ο traveladdict, τουλάχιστον μέχρι πρόπερσι, τώρα αν άλλαξε κάτι φέτος δεν το γνωρίζω.

Βουαλά και η ανάλυση των παλιών στατιστικών, είχαν ενδιαφέρον:
http://www.travelstories.gr/%F0%E5%...E7%F3%F4%FE%ED-%F4%EF%F5-travelstories-4.html

Με δεδομένο ότι έχουμε ΠΟΛΥ περισσότερα μέλη, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν άλλαξε κάτι στις προτιμήσεις.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
εμενα αγαπημενοι μου 2 ειναι ο προλαλήσας και ο traveladdict γιατι ειναι ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ πραγματικοί και δεν έχουν τουπέ σα μερικούς μερικούς.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εμενα και οι 2 αγαπημενοι μου εχουν γινει ban:(:(:(
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πω τί επικίλα ανοίξατε πάλι;
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Εχω την εντύπωση οτι ο Traveladdict ειναι ο πολυταξιδεμένος του Φόρουμ, αλλά καθως δεν ξερω τι γινεται με παλιότερα μελη που δεν μπαινουν πλεον συχνά, μπορουν οι γνωρίζοντες να μας διαφωτίσουν?
δεν ξέρω αν είναι πρώτος, αλλά ο χάρτης του όσο παρατήρησα εγώ......είναι Θαυμάσιος!!!!
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
1.587
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Εχω την εντύπωση οτι ο Traveladdict ειναι ο πολυταξιδεμένος του Φόρουμ, αλλά καθως δεν ξερω τι γινεται με παλιότερα μελη που δεν μπαινουν πλεον συχνά, μπορουν οι γνωρίζοντες να μας διαφωτίσουν?
Είναι ο Traveladdict με μεγάλη διαφορά από τον επόμενο. Κατά καιρούς έχουν μπεί στο Φόρουμ μερικοί που μαρκάρισαν 120+ χώρες στο χάρτη αλλά ήταν "μαϊμού" π.χ. κάποιος PROTEAS
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.251
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom