Γενικά Που να πάω τα Χριστούγεννα;

lina f.

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυροσ του κοσμου
φετοσ λεμε με την οικογενια μου να παμε καπου τα χριστουγεννα? λεμε για βιεννη...ποιο αλλο μεροσ τηα μου προτηνεσ???
:roll:;):cool::clap::haha::shock:
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
lina f. said:
φετοσ λεμε με την οικογενια μου να παμε καπου τα χριστουγεννα? λεμε για βιεννη...ποιο αλλο μεροσ τηα μου προτηνεσ???
:roll:;):cool::clap::haha::shock:
Βιέννη ήμουν πέρυσι το Δεκέμβριο. Η ατμόσφαιρα είναι φανταστική. Όλα είναι στολισμένα. Υπάρχουν διάφορες χριστουγεννιάτικες αγορές με δώρα και άλλα προϊόντα. Γενικότερα το κλίμα που επικρατεί είναι πολυ όμορφο. Προετοιμάσου βέβαια για πολυ κρύο
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.934
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πριν τα Χριστούγεννα (δηλαδή μέσα στην περίοδο των Χριστουγέννων αλλά όχι στην ίδια τη γιορτή), να πάτε . Τις ημέρες των Χριστουγέννων, όμως, φροντίστε να έχετε φύγει ήδη...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
φετοσ λεμε με την οικογενια μου να παμε καπου τα χριστουγεννα? λεμε για βιεννη...ποιο αλλο μεροσ τηα μου προτηνεσ???
:roll:;):cool::clap::haha::shock:
Θα παω αντιθετα με το πνευμα του φορουμ και των Χριστουγεννων και θα προτεινω να μην πατε πουθενα και να καθισετε στο σπιτακι σας... που να τρεχετε τωρα στα κρυα, ειναι και πολλα τα εξοδα.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Η Βιέννη είναι πανέμορφη, εγώ βέβαια είχα πάει καλοκαίρι! Φαντάζομαι στολισμένη θα είναι ακόμα πιο ωραία! Εγώ θα σου πρότεινα να πας Στρασβούργο, τα Χριστούγεννα είναι απλά μαγικά!!! Κάνεις βόλτα στη Χριστουγεννιάτικη αγορά κ κρατάς ποτήρι με ζεστό κρασί! Όπου όμως καί να πας υπάρχει περίπτωση να έχει αρκετό κρύο
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.998
Likes
40.896
Θα παω αντιθετα με το πνευμα του φορουμ και των Χριστουγεννων και θα προτεινω να μην πατε πουθενα και να καθισετε στο σπιτακι σας... που να τρεχετε τωρα στα κρυα, ειναι και πολλα τα εξοδα.
Νέα παιδιά είναι, αντέχουν. Μην κοιτάς εσάς τους πενηντάρηδες :bleh:
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Αμα πατε σε German-speaking country να γυρισετε μεχρι 24-25 του μηνα γιατι τα παντα που φτιαχνουν την ωραια χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα(οι αγορες) διαλυονται την παραμονη των Χριστουγεννων
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Μπορείτε να μου πείτε γιατί διαλύονται οι αγορές τόσο νωρίς;
Δεν ειναι νωρις, περνανε τα χριστουγεννα, δεν εχει ενδιαφερον να κρατηθει αλλο, ουτως ή αλλως οι αγορες στηνονται πολυ νωρις (αρχες Νοεμβρη θυμαμαι) οποτε χανει το γουστο που εχει στην αρχη...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.630
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom