Προτάσεις για τριήμερο 28ης

Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλησπέρα φίλοι συνταξιδίωτες.

Ψάχνω ένα προορισμό να επισκεφτώ εγώ με την κοπέλα μου για Παρασκευή 25 έως και Δευτέρα 28 Οκτωβρίου οδικώς εντός Ελλάδας.Η κύρια ιδέα είναι Μετέωρα με εκδρομές σε Τρίκαλα και γύρω περιοχές.Οι τιμές είναι τσουχτερές και λιγοστά τα καλά ξενοδοχεία λόγω τριημέρου μάλλον αλλά κάτι βρήκαμε.Εναλλακτικά λέγαμε και Τρίκαλα Κορινθίας που έιναι και πιο κοντά και οικονομικά για εμάς,αλλα πιστεύεται είναι καλή εποχή να πάμε ή καλύτερα να τα επισκεφτούμε τον χειμώνα?Αν έχετε ιδέες για προορισμόυς γράψτε ελεύθερα.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλησπέρα φίλοι συνταξιδίωτες.

Ψάχνω ένα προορισμό να επισκεφτώ εγώ με την κοπέλα μου για Παρασκευή 25 έως και Δευτέρα 28 Οκτωβρίου οδικώς εντός Ελλάδας.Η κύρια ιδέα είναι Μετέωρα με εκδρομές σε Τρίκαλα και γύρω περιοχές.Οι τιμές είναι τσουχτερές και λιγοστά τα καλά ξενοδοχεία λόγω τριημέρου μάλλον αλλά κάτι βρήκαμε.Εναλλακτικά λέγαμε και Τρίκαλα Κορινθίας που έιναι και πιο κοντά και οικονομικά για εμάς,αλλα πιστεύεται είναι καλή εποχή να πάμε ή καλύτερα να τα επισκεφτούμε τον χειμώνα?Αν έχετε ιδέες για προορισμόυς γράψτε ελεύθερα.
Τρίκαλα να 'ναι κι ότι να 'ναι? :lol:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Χα χα ωραια να ναι και δεν κολλαμε στα ονοματα :haha::haha:
Απο που ξεκινας και ποσες ωρες θες να σαι στο δρομο,2 κυρια πραγματα που δε λες..εμεις πχ κοιταγαμε για Λαρισα απο Αθηνα αλλα δεν εχουμε θεμα στην ωρα που θα φαμε στις μετακινησεις...αν δεν εχετε και εσεις και Σαλονικα μπορειτε να πατε(αν εχουν μεινει πλεον τα φθηνα καταλυματα και στις 2 περιοχες)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.656
Likes
50.447
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Γαλαξίδι, Δελφοί, Αράχωβα, Ναύπακτος, ορεινή Ναυπακτία και γύρω περιοχές. Κοντά, αρκετα διαφορετικα πράγματα να κάνεις κι ωραιατοπια με μπόλικα αρχαία. Κοίτα και το airbnb.
 

Pilgrim

Member
Μηνύματα
84
Likes
125
Καλησπέρα φίλοι συνταξιδίωτες.

Ψάχνω ένα προορισμό να επισκεφτώ εγώ με την κοπέλα μου για Παρασκευή 25 έως και Δευτέρα 28 Οκτωβρίου οδικώς εντός Ελλάδας.Η κύρια ιδέα είναι Μετέωρα με εκδρομές σε Τρίκαλα και γύρω περιοχές.Οι τιμές είναι τσουχτερές και λιγοστά τα καλά ξενοδοχεία λόγω τριημέρου μάλλον αλλά κάτι βρήκαμε.Εναλλακτικά λέγαμε και Τρίκαλα Κορινθίας που έιναι και πιο κοντά και οικονομικά για εμάς,αλλα πιστεύεται είναι καλή εποχή να πάμε ή καλύτερα να τα επισκεφτούμε τον χειμώνα?Αν έχετε ιδέες για προορισμόυς γράψτε ελεύθερα.
Aν δεν βρεις οικονομικό ξενοδοχείο στα Τρίκαλα ψάξε για Λάρισα, η απόσταση είναι 40' με νορμάλ ταχύτητες και δρόμο αεροδρόμιο ! Ανετα πας ημερήσια εκδρομή Τρίκαλα-Μετέωρα !
 

billstamaniac

Member
Μηνύματα
71
Likes
86
θα προσθέσω και την Καλαμάτα στα παραπάνω 2 ωρες από Αθήνα και προορισμός all around ότι καίρο να έχει έχει πράγματα να κάνεις
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.472
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom