Γαλλία Προτασεις για Μπορντω πρωτοχρονια

TEO_ANAST

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Καλησπερα σας,

Μου προεκυψε απο 26/12-2/1/20 διαμονη στο Μπορντω (δωρεαν διαμονη απο εναν φοιτητη που θα λειπει ).
Θα ειμαστε 2 ατομα κ θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος το εχει επισκεφτει τις εμπειριες του για την πολη.
Προτασεις για αυθημερον εκδρομες ...
Μηπως να παω σε καποια αλλη πολλη για 1-2 βραδυα? ειδα το σαν σεμπαστιαν ,παμπλονα ....
Εχω μπερδευτει λιγακι.....
Ευχαριστω
 

lenia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλησπερα σας,

Μου προεκυψε απο 26/12-2/1/20 διαμονη στο Μπορντω (δωρεαν διαμονη απο εναν φοιτητη που θα λειπει ).
Θα ειμαστε 2 ατομα κ θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος το εχει επισκεφτει τις εμπειριες του για την πολη.
Προτασεις για αυθημερον εκδρομες ...
Μηπως να παω σε καποια αλλη πολλη για 1-2 βραδυα? ειδα το σαν σεμπαστιαν ,παμπλονα ....
Εχω μπερδευτει λιγακι.....
Ευχαριστω
Καλημέρα,

Θα είμαστε και εμείς στο Μπορντό 30/12-2/1 . Εμείς θα μείνουμε και 3 μέρες Τουλούζη και μονοήμερη Καρκασόν από εκεί. Θα ήθελα και προτάσεις που να αλλάξουμε χρονιά. Θα έχουμε και ενα παιδάκι 2.5 μαζι μας. Οπότε παρακολουθώ
 
Last edited:

lenia

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλησπερα σας,

Μου προεκυψε απο 26/12-2/1/20 διαμονη στο Μπορντω (δωρεαν διαμονη απο εναν φοιτητη που θα λειπει ).
Θα ειμαστε 2 ατομα κ θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος το εχει επισκεφτει τις εμπειριες του για την πολη.
Προτασεις για αυθημερον εκδρομες ...
Μηπως να παω σε καποια αλλη πολλη για 1-2 βραδυα? ειδα το σαν σεμπαστιαν ,παμπλονα ....
Εχω μπερδευτει λιγακι.....
Ευχαριστω
Καλησπέρα!
Πως περνάτε στο Μπορντώ; Σήμερα ήταν η πρώτη μας μέρα κ η πρώτη εντύπωση πολύ θετική! Κάναμε μια βόλτα στα αξιοθέατα στο κέντρο κ στο ποτάμι. Έχετε να μας προτείνετε κάτι; Επίσης γνωρίζετε αν αύριο βράδυ στην αλλαγή της χρονιάς θα έχει κάποιο event στην πόλη; Καλή συνέχεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.820
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom