πρωτη φορα Κρητη !!!!

Μηνύματα
7
Likes
3
Παιδιά σας ευχαριστω παρά πολύ για τη βοήθεια!!!περασα αξέχαστα, τελικά έκανα ένα πέρασμα από ολατα μέρη που αναφέρθηκαν και δεν μετάνιωσα ούτε ένα.μαγικη κρητη!!!ανυπομονω να ξαναπάω!!
 

NikolTa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα στην ομορφη παρεα και σας ευχαριστω για την βοήθεια σας! Φετος με το αγορι μου σκεφτομαστε να επισκευτουμε την Κρητη για τις καλοκαιρινες μας διακοπες, θα παμε αεροπορικος απο Θεσσαλονικη, αρχες ιουλιου, θα μεινουμε μια εβδομαδα και σκεφτομαστε να κλεισουμε ξενοδοχειο με ημιδιατροφη! Θα ηθελα να μου προτεινετε καποια μερη για διαμονη, με ωραιες παραλιες καλα ξενοδοχεια και νυχτερινη ζωη, επισης θα θελαμε να δουμε κ αλλες παραλιες μπορειτε να μου προτεινετε καποιες οπως κ τι αξιζει να επισκευτουμε στην κρητη; Επισης ποτε πιστευετε οτι πρεπει να κλεισω τα αεροπορικα μου κ το ξενοδοχειο για αρχες ιουλιου;
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Καλησπέρα! Σκεφτόμαστε για το 2020 να κάνουμε το πρώτο μας ταξίδι στην Κρήτη (2-3 εβδομάδες, Χανιά και Ρέθυμνο). Έχουμε συγκεκριμένες μέρες για να επιλέξουμε. Ή τέλος Μαΐου με μέσα Ιουνίου ή μέσα Σεπτεμβρίου με αρχές Οκτώβρη. Πότε λέτε να πάμε από άποψη μπάνιου κυρίως.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Καλησπέρα! Σκεφτόμαστε για το 2020 να κάνουμε το πρώτο μας ταξίδι στην Κρήτη (2-3 εβδομάδες, Χανιά και Ρέθυμνο). Έχουμε συγκεκριμένες μέρες για να επιλέξουμε. Ή τέλος Μαΐου με μέσα Ιουνίου ή μέσα Σεπτεμβρίου με αρχές Οκτώβρη. Πότε λέτε να πάμε από άποψη μπάνιου κυρίως.
Σεπτέμβριος η αγαπημένη μου εποχή, και στην Κρήτη. Η θάλασσα εννοείται ζεστή, ο πολύς κόσμος έχει φύγει, οι υπόλοιποι πίνουν ζεστό καφέ στην ηπειρωτική Ελλάδα κι εσείς θα αγναντεύετε το Λιβυκό. ;)
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Και οι δύο εποχές είναι πολύ καλές. Αν είστε κρυουλιαρηδες, τότε καλύτερα Σεπτέμβρη που τα νερά είναι πολύ ζεστά
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις. Ανυπομονώ απο τώρα για την πρώτη βουτιά στο Λιβυκό πέλαγος!
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom