Πρωτη φορα σε νησι μονος

moondog

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
καλησπερα ,ειμαι καινουργιος στο phorum και θα ήθελα να μοιραστω και εγω σκεψεις και αποψεις για διακοπες.προεκυψε ενα θεμα με την δουλεια και θα αναγαστω να κανω διακοπες incognito 3 μερες μονος και αν ολα πανε καλα θα ερθει ενα φιλαρακι ή και περισοτεροι)Σκεφτομαστε για νησι τυπου κυθνος σεριφος,σιφνος σχετικα (κοντνα νησια οχι πολυ μακρια γιατι οι αλλοι εχουνε 2 μερες εγω 5) .Γενικα κυκλαδες. το θεμα μου ειναι εχω κανει αρκετα ταξιδια μονος εξωτερικο χειμωνα αυστηρα και δε εχω κανενα να θεμα με την ολη φαση .απλα σε ελλαδα καλοκαιρι σε νησι δε το εχω δοκιμασει ποτε και ειναι δυο τρια θεματακια που με φοβιζουν .αν ειμουν εντελος μονος χωρις τους αλλους ειχα προετοιμαστει για πραγμτικη ερημιά-δωδεκανησα αγονη γραμμη και τετοια και ειχα παρει τα μετρα μ μου για survivor και περιπετεια .σκηνη .ή δωματιακι, βιβλια κατω απο τα δεντρα ,μασκες για καταδυση ,φωτογραφικες κλπ στον πoλιτισμο ομως σκεφτιομαι αλλα.δε το εχω πολυ να με κοιτατνε παραξενα οταν τρωω μονος ελλαδα η πινω τα ποτα μου .εξωτερικο μου φαινεται νορμαλ αλλα εδω εχω την αισθηση οτι κατι θα με χαλασει .ισως πειδη δε το εχω κανε ποτε?.το δευτερο ειναι αν παιζει γενικα βαρεμαρα το βραδυ αν δε χεις παρεες.δεν ειμαι και πολυ κοινωνικος οποτε δε μπορω να πονταρω οτι μετα απο 3 μερες μονος με τον εαυτο μου δε θα ειμαι για θανατο αφου γενικα δε πολυ πιανω ευκολαπαρεες με αγνωστους . μεχρι να με μαζεψουνε οι αλλοι πρεπει να εχω καλη διαθεση ..αυτα ακουω γνωμες
 

GiannisP.

Member
Μηνύματα
103
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Αλόννησος Aug 2020
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.354
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom