Πρωτοχρονιά στη Ρώμη Αξίζει??

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ΟΧΙ .
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

http://www.travelstories.gr/rules.php#rule6
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν έχω πάει Πρωτοχρονιά. Στις 23.07.2000 που πήγα όμως ήταν τέλεια!
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εγώ που πήγα με κούρασε ο υπερβολικός κόσμος παντού, που ούτως ή αλλως έχει πάντα η Ρώμη, αλλά τότε ήταν τραγικά!!!
Θα πρότεινα άλλη περίοδο
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΑΞΙΖΕΙ??
ναι.
ναι, ναι.
Εγώ που πήγα με κούρασε ο υπερβολικός κόσμος παντού, που ούτως ή αλλως έχει πάντα η Ρώμη, αλλά τότε ήταν τραγικά!!!
Θα πρότεινα άλλη περίοδο
η ερώτηση αφορά συγκεκριμένη χρονική περίοδο. και φυσικά έχει κοσμο όπως όλες οι μεγάλες ευρωπαικές πρωτεύουσες. έχεις πάει μήπως πρωτοχρονιά στο Παρίσι, Λονδίνο, Βιέννη?
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
ναι.

ναι, ναι.

η ερώτηση αφορά συγκεκριμένη χρονική περίοδο. και φυσικά έχει κοσμο όπως όλες οι μεγάλες ευρωπαικές πρωτεύουσες. έχεις πάει μήπως πρωτοχρονιά στο Παρίσι, Λονδίνο, Βιέννη?

Παρίσι πρωτοχρονιά όχι, αλλά Λονδίνο και Βιέννη ναι..;)
Και φυσικά έχει κόσμο παντού αλλά η Ρώμη για πρωτοχρονιά δεν μου άρεσε σε σύγκριση με άλλες περιόδους και άλλες πρωτεύουσες!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και φυσικά έχει κόσμο παντού αλλά η Ρώμη για πρωτοχρονιά δεν μου άρεσε σε σύγκριση με άλλες περιόδους και άλλες πρωτεύουσες!!!
καμμία αντίρρηση. η αρχική ερώτηση ήταν γενική και γενικές είναι και οι απαντήσεις..γενικά λοιπόν, εγώ πιστεύω ότι αξίζει. χωρίς να συγκρίνω αν είναι καλύτερα αλλού ούτε και σε άλλη χρονική περίοδο αφού δεν τα ρωτά. όταν και αν τα ρωτήσει είμαστε ετοιμοι, οι ιταλόφιλοι σύσσωμοι (πλην tradittrice-fenia42) να απαντήσουμε κατάλληλα..;)
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
καμμία αντίρρηση. η αρχική ερώτηση ήταν γενική και γενικές είναι και οι απαντήσεις..γενικά λοιπόν, εγώ πιστεύω ότι αξίζει. χωρίς να συγκρίνω αν είναι καλύτερα αλλού ούτε και σε άλλη χρονική περίοδο αφού δεν τα ρωτά. όταν και αν τα ρωτήσει είμαστε ετοιμοι, οι ιταλόφιλοι σύσσωμοι (πλην tradittrice-fenia42) να απαντήσουμε κατάλληλα..;)

Αν καθόμουν σπίτι μου προφανώς και αξίζει να πάω στη Ρώμη πρωτοχρονιά..Αν όμως έχω επιλογές εκεί αλλάζει...
Samion είμαι και εγώ ιταλόφιλη :D:D!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
καμμία αντίρρηση. η αρχική ερώτηση ήταν γενική και γενικές είναι και οι απαντήσεις..γενικά λοιπόν, εγώ πιστεύω ότι αξίζει. χωρίς να συγκρίνω αν είναι καλύτερα αλλού ούτε και σε άλλη χρονική περίοδο αφού δεν τα ρωτά. όταν και αν τα ρωτήσει είμαστε ετοιμοι, οι ιταλόφιλοι σύσσωμοι (πλην tradittrice-fenia42) να απαντήσουμε κατάλληλα..;)
Είναι δυνατόν να με λες tradittrice όταν βλέπεις ότι Πρωτοχρονιά θα είμαι στη Ρώμη;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Είναι δυνατόν να με λες tradittrice όταν βλέπεις ότι Πρωτοχρονιά θα είμαι στη Ρώμη;
τότε γιατί λες ότι δεν αξίζει?:shock:
χώρια που traditrice σε είπα όταν ψήφισες τη Λιγδόπολη. και ο τίτλος θα σου απονέμεται ώσπου να ζητησεις απο τους admin την απόσυρση της ψήφου σου κ την τοποθέτησή της στη σωστη πόλη..
 

giot@

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις ..έχω παει πρώτοχρονια παρίσι..μονο πόλη του φωτός δν μου φάνηκε...κατα τα αλλα πολυ ωραια!!πολυ κρυο!!ακριβεια!!μαρεσε πολυ κ ανετα ξαναπαω καλοκαιρι ομως...τωρα λονδινο θελω να παω αλλα επειδη βαριεμαι το συναλλαγμα κ εχω κ φιλους εκει μπορω να παω αλλη περιοδο..η ρωμη ειναι κ κοντα , ξερω κ ιταλικα..πασχα μου φαινετα πως θα ναι καλυτερα...αλλα απο το να κατσω σπιτι μου...κ μιζεριαζω που θα ξεμεινω οικονομικα..ας ξεμεινς μια ωρα νωριτερα...η μηπως να κατσω σπιτι μου???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.274
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom