Ryanair Προβληματα με Ryanair

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
από θεσσαλονίκη Γερμανία .
αν στο περασουν στο Μακεδονια δεν θα υπαρχει προβλημα..οποτε πηγαινεις με καποιον δικο σου αν στο περασουν..οκ αν οχι το παιρνει πισω και στο στελνει με μεταφορικη..παρε και κανα κατσαβιδακι μαζι μπορει να σε βαλουν να το ανοιξεις... μη τυχον και εχει "τιποτα" μεσα...αλλα δεν εχω δει απαγορευτικό ταμπελακι για το ειδος αυτο.. ( εννοεις το κουτι απο τον υπολογιστη γραφειου..ετσι?)
 
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΕΞΙΚΟ
αν στο περασουν στο Μακεδονια δεν θα υπαρχει προβλημα..οποτε πηγαινεις με καποιον δικο σου αν στο περασουν..οκ αν οχι το παιρνει πισω και στο στελνει με μεταφορικη..παρε και κανα κατσαβιδακι μαζι μπορει να σε βαλουν να το ανοιξεις... μη τυχον και εχει "τιποτα" μεσα...αλλα δεν εχω δει απαγορευτικό ταμπελακι για το ειδος αυτο.. ( εννοεις το κουτι απο τον υπολογιστη γραφειου..ετσι?)
Ναι το κουτί του εννοώ όταν ρώτησα μου είπαν πως δεν υπάρχει θέμα αλλά δεν ξέρουν άμα το δέχεται η εταιρία ! ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή με το κατσαβιδάκι δεν θα το χα σκεφτεί με τίποτα και όντως παίζει να το ζητήσουν :) Ούτε εγώ έχω δεί απαγορευτικό ταμπελάκι αλλά με την συγκεκριμένη εταιρία όλα είναι πιθανά :)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Θέλω να πάρω στην χειραποσκευή μου την κεντρική μονάδα του υπολογιστή μου άλλα δεν ξέρω αν επιτρέπεται. Στις πληροφορίες το μόνο που αναγράφετε είναι πως στις αποσκευές δεν θα πρέπει να συμπεριλάβετε. 'Ομως πουθενά δεν αναφέρεται αν επιτρέπεται να συμπεριλαμβάνετε στην χειραποσκευή . Στα κιλά είμαι οκ πάντως . Τηλεφώνησα στο Μακεδονία αλλά κανείς δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με αυτό !!! Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι ; Ευχαριστώ :)
Στα κιλά μπορεί να είσαι οκ, τις διαστάσεις τις έχεις ελέγξει;
 
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΕΞΙΚΟ
Στα κιλά μπορεί να είσαι οκ, τις διαστάσεις τις έχεις ελέγξει;
ναι χωράει μέσα στην βαλίτσα και έχω πετάξει με αυτήν την βαλίτσα χειραποσκευή αρκετές φορές οπότε είμαι καλλυμένη . Η μόνη μου απορία ήταν το θέμα με το αν επιτρέπεται ! Πληροφοριακά στο Μακεδονία υπάρχει γραμμή τηλεφώνου για την Ryanair αλλά είναι μονίμος απασχολημένη !
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Εδώ είναι πάντως η λίστα με τα αντικείμενα που απαγορεύεται να μεταφέρονται σε χειραποσκευές
http://www.aia.gr/userfiles/5b8cde13-2054-49cf-9bc2-8a92207812cb/listprohibitedGR.pdf
Ίσως λόγω του γ) να σου αρνηθούν τη μεταφορά.
πολυ χρήσιμο... αλλα δεν βλεπω τιποτα στο γ σχετικο...
 
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΕΞΙΚΟ
Εδώ είναι πάντως η λίστα με τα αντικείμενα που απαγορεύεται να μεταφέρονται σε χειραποσκευές
http://www.aia.gr/userfiles/5b8cde13-2054-49cf-9bc2-8a92207812cb/listprohibitedGR.pdf
Ίσως λόγω του γ) να σου αρνηθούν τη μεταφορά.
Ναι αυτό είχα δει και εγώ για αυτό αναρωτιέμαι αν γίνεται ή όχι :/
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Χρειάζεσαι όλο το desktop απαραίτητα; Μήπως να πάρεις μόνο τον σκληρό;
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Αν πας με κατσαβίδι θα σου το κατασχέσουν γιατί είναι αιχμηρό
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom