Ryanair Προβληματα με Ryanair

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
Τις τελευταίες μέρες πέφτει αρκετά συχνά το σάιτ τις ράιαν ή είναι η ιδέα μου;;;

Και απλά μου δημιουργήθηκε η αποριά και αν δεν προλλάβει κανείς να κάνει το check in γεγονός που όμως δεν οφείλεται σε δικό μας λάθος; Ρωτάω γιατί πάντα τυχαίνει και τελευταία στιγμη το κάνω και η αλήθεια την χρησιμοποιώ αρκετα!

Αα και μια ακόμα απορία!! Τα priority q που δίνει η ράιαν είναι τυχαία;(χωρίς να έχουμε πληρωσει έξτρα για θέση)
 

tomas damalas

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
επαθα και εγω ενα παρομοιο προβλημα καθως εχασα το e-mail και δεν κρατησα τον αριθμο κρατησης ξερει κανεις τι μπορω να κανω?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031

tomas damalas

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Last edited by a moderator:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
χρειαζεται αριθμο κρατησης και δεν γινεται να προχωρησω
Ακομη και αν επιλεξεις το option 3,που βαζεις μονο στοιχεια πτησης;;στον ζητανε στη συνεχεια;
Αν δεν το βρισκεις,στειλε μειλ η παρε τηλεφωνο.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Χρειαζομαι επειγοντως τα φωτα σας. Πριν λιγα λεπτα πηγα να κανω κρατηση εισιτηριου με ryanair προχωρησα κανονικα εδωσα τα στοιχεια της χρεωστικης μου καρτας της Πειραιως και στο τελικο κουμπι που γραφει "πληρωμη" ή "συνεχεια" δεν θυμαμαι απο τη συγχυση ακριβως δεν πατιοταν σαν να κολλησε η σελιδα. Παω να δω μηπως εγινε η κρατηση ακομα και ετσι λεει δεν υπαρχει τετοια κρατηση. Mail επιβεβαιωσης δεν ηρθε. Ξανακανω τη διαδικασια απο την αρχη. Παλι στο σημειο που τα εχω συμπληρωσει ολα αριθμους καρτας κλπ κλπ κανω κλικ και ειναι σαν να μην κανω. Κολλαει.

Τι μπορει να συμβαινει? Βοηθεια παιδακια ειναι τα 2 τελευταια εισιτηρια για την πτηση που θελω και δεν θελω να τα χασω....
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Αν δεν σου ήρθε e-mail επιβεβαίωσης πιθανότατα δεν έγινε η κράτηση.
Μήπως να δοκίμαζες με άλλη κάρτα (πιστωτική ή χρεωστική), αν έχεις;
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
512
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αν δεν σου ήρθε e-mail επιβεβαίωσης πιθανότατα δεν έγινε η κράτηση.
Μήπως να δοκίμαζες με άλλη κάρτα (πιστωτική ή χρεωστική), αν έχεις;
Δεν κανει καμια διαδικασια οταν παταω αγορα. Σαν να μην κανω καν κλικ στο κουτακι αγορα. Πηρα στην τραπεζα δεν εγινε καν προσπαθεια χρεωσης. Κολλαει ολη η σελιδα μολις πατησω αγορα.....Θα τσιριξω κ θα ξυπνησω τον κοσμο...γκρρρρ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.628
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom