Πρόβλημα στο pm

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Όταν γράφω σε κάποιο μέλος κάποιο πμ και θέλω να του στείλω φώτο μου βγάζει κουμπάκι για ανέβασμα βίντεο.
Ιδού η φωτο
Screenshot_20190520_005010.jpg

Όταν πατάω το κουμπάκι για περισσότερες επιλογές, μου ανοίγει παράθυρο νέο με λίγοτερες επιλογές μιας και η επιλογές για βίντεο έχει εξαφανιστεί.
Ιδού κι εδώ η φώτο η σχετικη

Screenshot_20190520_005042.jpg


Και στις 2 περιπτώσεις λείπει η επιλογή/κουμπάκι ανέβασμα αρχείου.

Για δείτε το plz
 

Attachments

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το δοκίμασες μόνο σε κινητό ή και από υπολογιστή; μια γρήγορη δοκιμή που έκανα τώρα εγώ βλέπω κανονικά το κουμπί "ανέβασμα αρχείου"
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Από το κινητό μόνο το δοκιμάσα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δοκίμασα και από το κινητό μου και βλέπω κανονικά το κουμπί "ανέβασμα αρχείου". Μήπως έχεις κάποιο ad blocker ή κάτι τέτοιο και χαλάει τη φόρμα της απάντησης;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Όχι δεν νομίζω να έχω στο Android κινητό. Αν είχα, δεν θα έπρεπε να μη βγάζει και το κουμπί ανέβασμα βίντεο σε πρώτη φάση όπως φαίνεται στο print screen που μετα κι αυτο εξαφανίζεται;
Μιλάμε πάντα για πμ όχι για κανονικό ποστ/τοπικ εεε, γιατί τώρα που σου απαντάω τα βλέπω όλα τα κουμπιά κανονικά
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι ναι για προσωπικό μήνυμα πάντα μιλάμε. Εγώ το δοκίμασα τώρα και βλέπω το κουμπί ανέβασμα αρχείου τόσο στη φουλ φόρμα - δηλαδή αυτή που βλέπεις όταν ξεκινάς μια προσωπική συζήτηση, όσο και στη φόρμα απάντησης όταν πας να απαντήσεις σε ήδη υπάρχουσα προσωπική συζήτηση.

Μπορεί κάποιος άλλος να δοκιμάσει αυτό το πράγμα να δούμε πώς μπορούμε να το αναπαράγουμε; :)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Το οτι μου συμβαινει πραγματικά απόδειξη είναι οι οθόνες που ανέβασα στο πρώτο ποστ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το οτι μου συμβαινει πραγματικά απόδειξη είναι οι οθόνες που ανέβασα στο πρώτο ποστ.
Δεν αμφιβάλλω ότι σου συμβαίνει. Ζητάω να το δουν και άλλα μέλη για να καταλάβω καλύτερα πού προκύπτει το πρόβλημα.

Εμένα πάλι δε βγάζει καν επιλογή για ανέβασμα βίντεο ή για "περισσότερες επιλογές"
Χμμμμ, τρίτη διαφορετική οπτική δηλαδή, τι στο καλό...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
@Samion:αν πατήσεις το κουμπί περισσότερες επιλογές τι σου βγάζει μετά; για δείξε μας αν μπορείς;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom