• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάιο - Ιούλιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Πρώτο ταξίδι εκτός Ευρώπης

tpkalamata

Member
Καλησπέρα σε όλους και καλά και ασφαλή ταξίδια να έχουμε! Αναζήτηση πληροφοριών και οργάνωση ταξιδιού με προορισμό το Βιετνάμ μαζί με την κοπέλα μου!

psilos3

Member
Καλησπέρα σε όλους και καλά και ασφαλή ταξίδια να έχουμε! Αναζήτηση πληροφοριών και οργάνωση ταξιδιού με προορισμό το Βιετνάμ μαζί με την κοπέλα μου!
Καλώς ήρθες και καλά ποστ.
Θα βρεις αρκετά μεγάλη πληροφόρηση εδώ για τον υπέροχο προορισμό που λέγεται Βιετνάμ!
Μη ξεχάσεις να μας γράψεις εντυπώσεις.

tpkalamata

Member
Καλώς σας βρήκα λοιπόν! Έχω βρεί ήδη πάρα πολλές πληροφορίες για το ταξίδι στο Βιετνάμ. Έχω διαβάσει την ιστορία σου για το Βιετνάμ η οποία με έχει βοήθησε πολύ!

tpkalamata

Member
Αυτά είναι! Σύντομα θα βρίσκομαι στην κατάσταση που είστε εσείς τώρα!θα κινηθείτε από βόρεια προς νότια ή αντίστροφα;

Από βόρεια προς νότια! Θα μείνουμε 4 βράδια στο Ανόι με μία εκδρομή στο Νinh Binh/Tam Coc,1 στο Halong Bay,2 Hoi An και 3 Saigon με 2 εκδρομές στα τούνελ και στο δέλτα του Μεκονγκ.

tpkalamata

Member
Θα περάσετε υπέροχα!!Με το καλό στην επιστροφή σας θα ήθελα μερικές πληροφορίες ή κάποια tips που θα έπρεπε να έχω υπόψιν! αν και εμείς θα το πάμε ανάποδα το πρόγραμμα,από νότια στα βόρεια!

Εννοείτε,οτι χρειαστείς μου λες! Ενταξει δεν νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά οτι θα πας από νότο προς βορά!

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.178
Μέλη
34.746
Νεότερο μέλος
Aleksander97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom