Βιετνάμ Πληροφοριες για Βιετναμ....

tpkalamata

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Καλώς σας βρήκα λοιπόν! Έχω βρεί ήδη πάρα πολλές πληροφορίες για το ταξίδι στο Βιετνάμ. Έχω διαβάσει την ιστορία σου για το Βιετνάμ η οποία με έχει βοήθησε πολύ!
 

tpkalamata

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Για 19 βράδια διαμονής κοιτάμε. Εσείς πόσα θα πάτε; Έχετε βγάλει πρόγραμμα πως θα κινηθείτε;
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
για 12 μέρες,10 γεμάτες εκεί. Ναι εμείς είμαστε έτοιμοι,απλα περιμένουμε να περάσουν οι μέρες!! :clap:
 

tpkalamata

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Αυτά είναι! Σύντομα θα βρίσκομαι στην κατάσταση που είστε εσείς τώρα!θα κινηθείτε από βόρεια προς νότια ή αντίστροφα;
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Από βόρεια προς νότια! Θα μείνουμε 4 βράδια στο Ανόι με μία εκδρομή στο Νinh Binh/Tam Coc,1 στο Halong Bay,2 Hoi An και 3 Saigon με 2 εκδρομές στα τούνελ και στο δέλτα του Μεκονγκ.
 

tpkalamata

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Θα περάσετε υπέροχα!!Με το καλό στην επιστροφή σας θα ήθελα μερικές πληροφορίες ή κάποια tips που θα έπρεπε να έχω υπόψιν! αν και εμείς θα το πάμε ανάποδα το πρόγραμμα,από νότια στα βόρεια!
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Εννοείτε,οτι χρειαστείς μου λες! Ενταξει δεν νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά οτι θα πας από νότο προς βορά!
 

tpkalamata

Member
Μηνύματα
29
Likes
8
Ισχύει, δεν εχει καμία διαφορα!θα ηθελα μια άποψη σχετικα με το Ninh Binh που θα πας, το οποιο δεν ξερω αν θα το βαλω στο προγραμμα ή όχι! Sapa δεν θα επισκεφτείς λογω χρόνου ;
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Ναι δυστυχώς δεν έχω άλλες μέρες! Αλλιώς και Sapa θα πήγαινα και περισσότερες μέρες στο κεντρικό Βιετνάμ αλλά και Καμπότζη θα έβαζα! Δεν πειράζει όμως ίσως κάποια αλλη φορά! ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom