Πόρος Πόρος

nitsa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια χαρά,

Σκέφτομαι να πάω μερικές μερούλες στον Γαλατά/Πόρο θα πάρω και μηχανάκι μαζί οπότε απαραίτητο πλοίο με γκαράζ.

Ποιές εταιρείες πάνε με γκαράζ στον Πόρο ; Πάω να κλείσω στην hellenic seaways και είναι τα πάντα κλεισμένα για 22-26 Αυγούστου.

Είναι τόσο δύσκολο τέτοια εποχή να πας Πόρο;

Ευχαριστώ
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και γιατί δεν πας οδικώς μεχρι Γαλατά και να μην πληρώσεις καθόλου πλοίο; Από Γαλατά μετά έχει ανα μισή ωρα δρομολογιο για Πόρο.
 

nitsa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Συγνώμη που δεν το διευκρίνισα γιατί είναι λογικό να πας οδικός, αλλα θα πάρω ένα 50άρι scooter που είναι τέλειο για μικρές μετακινήσεις αλλά όχι για ταξίδι προς Γαλατά .
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πάντως μπορεις να νοικιάσεις και μια γουρουνα στον πόρο για τις μετακινήσεις.
Τωρα το να έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια δεν μου ακούγεται λογικό.
Παρε τηλεφωνο απευθειας στην εταιρεια, αν σου είναι δύσκολο να κατεβεις στο λιμάνι
 

Μορφέας

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα. Καλώς σας βρήκα μιας και είναι το πρώτο μου post. Διάβασα ότι πέρυσι υπήρχε πρόβλημα με τον βιολογικό καθαρισμό στον Πόρο. Έχει λυθεί το θέμα; γιατι σχεδιάζω να πάω με την κοπέλα μου για ένα 3ημερο.
 

Μορφέας

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σε ευχαριστώ Κλεοπάτρα για την αμεση ανταποκριση. Δυστυχώς θα πρεπει να ψαξω για αλλον προορισμο και μου φαινοταν καλη επιλογη :(
 

alterego

Member
Μηνύματα
52
Likes
201
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Θα θέλαμε κι εμείς να πάμε ένα 3ήμερο στον Πόρο. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει ακόμα πρόβλημα?
 

t.v.

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Καλησπέρα. Διαβάζω από χρήστες του φόρουμ ότι υπήρχε (ή υπάρχει...) ζήτημα με τον βιολογικό καθαρισμό στον Πόρο > http://www.travelstories.gr/community/threads/%CE%A0%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%82-2013.45820/
Σχεδιάζω διακοπές εκεί και θα ειναι και οι πρωτες μόνη μου οπότε δεν λέει να ξενερώσω. Παρακαλώ όποιος έχει κάποια προσφατη ενημέρωση πάνω στο θέμα ας ενημερωσει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom