Πόσα τραβελστορικά βιβλία θέλουμε ?

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Θα μπορούσαμε εδώ, όπως εύστοχα προτάθηκε, να γράψουμε πόσα βιβλία θέλει ο καθένας μας...
Ας πάρουμε μια ιδέα... ;)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παραθέτω το ποστ της travelina :

Το ποιές ιστορίες θα μπουν, το βρίσκουμε στη συνέχεια. Όπως και τις φωτογραφίες ή τη σελιδοποίηση ή οτιδήποτε άλλο τεχνικό.
Το κόστος μπορούμε να το μοιραστούμε όσοι ενδιαφερόμαστε.
Εγώ θέλω 5 βιβλία...
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Άλλα 5 και για μένα, αρχικά...;):D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θα έπρεπε πρώτα να υπάρχει ένα γενικό πλάνο του τελικού κόστους ρε παιδιά.Βέβαια όσο πιο πολλά μαζευτούν τόσο καλύτερη τιμή ανά κομμάτι μπορεί να επιτευχθεί,νομίζω.Αλλά και πάλι στο περίπου θα έπρεπε να έχουμε μια πρόβλεψη.

Παρ'όλα αυτά βάλε με κι εμένα για 2.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ο maltakias έχει δίκιο, είναι δύσκολο να ζητήσουμε από τον κόσμο να πει πόσα βιβλία θέλει και ποιος θέλει, αν δεν ξέρουμε ότι το βιβλίο θα κάνει χοντρικά πχ 15 ευρώ ή 25 ευρώ ή 50 ευρώ.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Ο maltakias έχει δίκιο, είναι δύσκολο να ζητήσουμε από τον κόσμο να πει πόσα βιβλία θέλει και ποιος θέλει, αν δεν ξέρουμε ότι το βιβλίο θα κάνει χοντρικά πχ 15 ευρώ ή 25 ευρώ ή 50 ευρώ.
Ναι αλλά αν δεν ξέρεις τα κομμάτια δεν θα ξέρεις τη τιμή.
Ας πει ο καθένας πόσα θέλει έχοντας στο μυαλό του ένα μέγιστο ξέρω γω 15-20 ευρώ και αν βγει λιγότερα δεν θα ενοχλήσει κανέναν. το πολύ πολύ να θέλουν μερικοί να πάρουν και κανένα παραπάνω πράγμα που αν αλλάξει τη τιμή θα είναι προς τα κάτω. Αν βγουν παραπάνω το συζητάμε αν δεν είναι απαγορευτικό το ποσό.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ο maltakias έχει δίκιο, είναι δύσκολο να ζητήσουμε από τον κόσμο να πει πόσα βιβλία θέλει και ποιος θέλει, αν δεν ξέρουμε ότι το βιβλίο θα κάνει χοντρικά πχ 15 ευρώ ή 25 ευρώ ή 50 ευρώ.
Δεν έχεις άδικο, αλλά αν σκεφτούμε ότι ένα βιβλίο στην αγορά κάνει περίπου 15-20 ευρώ, μπορούμε νομίζω να υπολογίσουμε τις δυνατότητές μας για την παραγγελία...
Μακάρι να κοστίσει πολύ λιγότερο αλλά έστω κι έτσι, πιστεύω δεν πειράζει να πάρουμε μια ιδέα για το ενδιαφέρον της παρέας μας ;)

Αν πάλι πιστεύεις ότι προτρέχουμε...ας το σταματήσουμε, εσύ ξέρεις ;)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Θα μου φαινόταν πιο λογική μια συζήτηση για την μορφή και το περιεχόμενο,αν όχι πριν τουλάχιστον παράλληλα με αυτήν όπως και μια τρίτη κουβέντα ΜΟΝΟ με όσους πραγματικά γνωρίζουν για την διαδικασία και τα κόστη.Έτσι θα ολοκληρωθούν και οι τρείς συζητήσεις περίπου ταυτόχρονα και θα είμαστε καθ'όλα έτοιμοι.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Άλλα δυο και για εμένα, αν ισχύει τελικώς το μέτρημα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom