Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Και κατι ακομα μηπως γνωριζει καποιος να απαντησει.Επειδη ταξιδευω ξημερωματα εχω κλεισει το 4:30 με τεραβιζιον επειδη πεταω ξημερωματα και για να παω τερμινι θα χρησιμοποιησω καποιο νυχτερινο λεωφορειο ξερει κανεις αν η τιμη του εισιτηριου για βραδινα λεωφορεια ειναι ιδια με τα πρωινα η αλλαζει;;
 

giota235

Member
Μηνύματα
140
Likes
364
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Και κατι ακομα μηπως γνωριζει καποιος να απαντησει.Επειδη ταξιδευω ξημερωματα εχω κλεισει το 4:30 με τεραβιζιον επειδη πεταω ξημερωματα και για να παω τερμινι θα χρησιμοποιησω καποιο νυχτερινο λεωφορειο ξερει κανεις αν η τιμη του εισιτηριου για βραδινα λεωφορεια ειναι ιδια με τα πρωινα η αλλαζει;;
Απ όσο γνωρίζω όχι!
 
Μηνύματα
61
Likes
8
Καλησπερα,φευγω για Ρωμη σε λιγες μερες και εχω την εξης απορια.Επειδη προκειται να χρησιμοποιησω καποια απο τα νυχτερινα λεωφορεια (σιγουρα μια φορα για να παω τερμινι κατατην επιστορφη μου επειδη πεταω πολυ νωρις το πρωι) ξερει κανεις αν η τιμη του εισιτηριου ειναι η ιδια με τα υπολοιπα λεωφορεια η ειναι πιο ακριβη;
Γιατι οχι μέτρο νομίζω ανοίγει πολυ πρωινές ωρες
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Και κατι ακομα μηπως γνωριζει καποιος να απαντησει.Επειδη ταξιδευω ξημερωματα εχω κλεισει το 4:30 με τεραβιζιον επειδη πεταω ξημερωματα και για να παω τερμινι θα χρησιμοποιησω καποιο νυχτερινο λεωφορειο ξερει κανεις αν η τιμη του εισιτηριου για βραδινα λεωφορεια ειναι ιδια με τα πρωινα η αλλαζει;;
Εχω την εντυπωση οτι αν γεμιζετε ταξι, συμφερει πολυ περισσοτερο απο την ταλαιπωρια αυτη ξημερωματα και δεν θα ειναι μεγαλη η διαφορα στην τιμη. Θελετε 6,5 ευρω ο καθενας για τη συγκοινωνια με το κουβαλημα και ολα τα ρισκα των αλλαγων, ενω με λιγο μεγαλυτερο ποσο θα ειστε εκει σε μιση ωρα με ταξι.
Γενικα απο 2 ατομα και πανω το ταξι συμφερει και η ταλαιπωρια δεν αξιζει τον κοπο σε καθε αεροδρομιο
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Εχω την εντυπωση οτι αν γεμιζετε ταξι, συμφερει πολυ περισσοτερο απο την ταλαιπωρια αυτη ξημερωματα και δεν θα ειναι μεγαλη η διαφορα στην τιμη. Θελετε 6,5 ευρω ο καθενας για τη συγκοινωνια με το κουβαλημα και ολα τα ρισκα των αλλαγων, ενω με λιγο μεγαλυτερο ποσο θα ειστε εκει σε μιση ωρα με ταξι.
Το ξέρω το είδα διαβάσει ότι το ταξί μπορεί και να συμφέρει περισσότερο για εκείνη την ώρα αλλά δεν μου αρέσει να μπλεκω με ταξί ειδικά με τα ιταλικά ταξί που δεν εχω ακούσει και τα καλύτερα λόγια εξάλλου έχω κλείσει ήδη την μεταφορά για τσιαμπινο με television οπότε γνωρίζεις να μου απαντήσεις στο ερώτημα που έθεσα;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και κατι ακομα μηπως γνωριζει καποιος να απαντησει.Επειδη ταξιδευω ξημερωματα εχω κλεισει το 4:30 με τεραβιζιον επειδη πεταω ξημερωματα και για να παω τερμινι θα χρησιμοποιησω καποιο νυχτερινο λεωφορειο ξερει κανεις αν η τιμη του εισιτηριου για βραδινα λεωφορεια ειναι ιδια με τα πρωινα η αλλαζει;;
Ίδια είναι. Ποιο είναι το νυχτερινό και πότε και που κάνει στάση έχετε βρει;
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom