Ιταλία Ρώμη...πού να μείνω???HELP!

vickokka

Member
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
Ψάξε προς Rione Monti, είναι ο ομορφή γειτονιά και πας σχεδόν παντού με τα πόδια.
Αν θέλεις πες μας τις ημέρες να βοηθήσουμε.

Gioref

Member
Ψάξε προς Rione Monti, είναι ο ομορφή γειτονιά και πας σχεδόν παντού με τα πόδια.
Αν θέλεις πες μας τις ημέρες να βοηθήσουμε.
Κοιτάζουμε γενικά το κέντρο αλλά μάλλον είμαστε λίγο παράξενοι χαχαχα.. 18-23/11 λεμε..

Samion

Member
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
ο καθενας εχει τις απαιτησεις του βεβαια αλλα ακουγεται σαν ανεκδοτο να μην βρισκεις κατι σε χαμηλη περιοδο σε πολη με 10.000+ καταλυματα και 170.000+ κρεβατια..
αν εννοεις 2κλινο, δεν βρισκεις με 120€/ βραδυ?!!!!σορυ αλλα 5στερο ψαχνεις?

Gioref

Member
ο καθενας εχει τις απαιτησεις του βεβαια αλλα ακουγεται σαν ανεκδοτο να μην βρισκεις κατι σε χαμηλη περιοδο σε πολη με 10.000+ καταλυματα και 170.000+ κρεβατια..
αν εννοεις 2κλινο, δεν βρισκεις με 120€/ βραδυ?!!!!σορυ αλλα 5στερο ψαχνεις?
Είματε λίγο περίεργοι και λίγο πρωτάρηδες... :)

Κοίταξε τα
Domus Spagna Frattina
My secret Spagna
My secret Condotti
Ευχαριστώ πολύ θα τα τσεκάρω!!

katkats

Moderator
Η τοποθεσία του είναι πολύ καλή. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικό δρόμο, δεν ξέρω τι θα γίνεται με τον θόρυβο.

panlek30

Member
Εμείς τελικά κλείσαμε αυτό..
http://www.booking.com/Share-eehDg8
Ελπίζω να αποδειχθεί καλή επιλογή.
Φανταστική τοποθεσία. Δίπλα στην παλιά πόλη αλλα και σε μετρό! Δεν είναι πάνω στον κεντρικό, σε στενάκι είναι. Εξάλλου τον χειμώνα δεν θα έχετε ανοιχτα παράθυρα.

mio gps

Member
Flaminio, μπορείς να πας με τα πόδια στα περισσότερα αξιοθέατα,έτσι γλυτώνεις τις πολλές μετακινήσεις με τα μαζικά μέσα.
Αν πάλι θες να μετακινηθείς με μετρό,τραμ λεωφορεία, χρησιμοποιησε την εφαρμογή citymapper, απλά δε παίζεται!!!!
Σου προτείνει βέλτιστες επιλογές,σε ενημερώνει σε πόσα λεπτά έρχεται το μέσο,για δε τα σκέλη πεζοπορίας,αν αποκλινεις της πορείας στο δείχνει,έτσι επανέρχεσαι. Χρειάζεται δεδομένα,οπότε πρέπει να το φροντίσεις από Ελλάδα,πρόσεξε τα δωρεάν ΜΒ όλων των εταιρειών δεν ισχύουν εξωτερικό. Επίσης απαραίτητο και ένα powerbank.
καλό ταξίδι!!

Booking.com

Forum statistics

Threads
30.098
Μέλη
34.549
Νεότερο μέλος
Γιαννης Συρ.