Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Alexandra ko

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Καλησπέρα σκεφτόμαστε να ταξιδέψουμε στην Ρώμη και έχω δει αυτό το ξενοδοχείο που είναι περίπου στο κόστος που θέλουμε να διαθέσουμε. https://www.booking.com/hotel/it/na...28;srpvid=92405e32f30d00a7;type=total;ucfs=1& και θέλω να ρωτήσω σαν τοποθεσία πως σας φαίνεται και αν το γνωρίζει κάποιο?
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Εκεί έχω κλείσει για αρχές Νοεμβρίου. Πιστεύω πως είναι καλή επιλογή.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Δεν εχω μεινει εκει παντως η τοποθεσι ειναι μαι χαρα!
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
Ψάξε προς Rione Monti, είναι ο ομορφή γειτονιά και πας σχεδόν παντού με τα πόδια.
Αν θέλεις πες μας τις ημέρες να βοηθήσουμε.
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Ψάξε προς Rione Monti, είναι ο ομορφή γειτονιά και πας σχεδόν παντού με τα πόδια.
Αν θέλεις πες μας τις ημέρες να βοηθήσουμε.
Κοιτάζουμε γενικά το κέντρο αλλά μάλλον είμαστε λίγο παράξενοι χαχαχα.. 18-23/11 λεμε..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
ο καθενας εχει τις απαιτησεις του βεβαια αλλα ακουγεται σαν ανεκδοτο να μην βρισκεις κατι σε χαμηλη περιοδο σε πολη με 10.000+ καταλυματα και 170.000+ κρεβατια..
αν εννοεις 2κλινο, δεν βρισκεις με 120€/ βραδυ?!!!!σορυ αλλα 5στερο ψαχνεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.654
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom