Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Alexandra ko

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Καλησπέρα σκεφτόμαστε να ταξιδέψουμε στην Ρώμη και έχω δει αυτό το ξενοδοχείο που είναι περίπου στο κόστος που θέλουμε να διαθέσουμε. https://www.booking.com/hotel/it/na...28;srpvid=92405e32f30d00a7;type=total;ucfs=1& και θέλω να ρωτήσω σαν τοποθεσία πως σας φαίνεται και αν το γνωρίζει κάποιο?
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
861
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Εκεί έχω κλείσει για αρχές Νοεμβρίου. Πιστεύω πως είναι καλή επιλογή.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Δεν εχω μεινει εκει παντως η τοποθεσι ειναι μαι χαρα!
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
Ψάξε προς Rione Monti, είναι ο ομορφή γειτονιά και πας σχεδόν παντού με τα πόδια.
Αν θέλεις πες μας τις ημέρες να βοηθήσουμε.
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ψάξε προς Rione Monti, είναι ο ομορφή γειτονιά και πας σχεδόν παντού με τα πόδια.
Αν θέλεις πες μας τις ημέρες να βοηθήσουμε.
Κοιτάζουμε γενικά το κέντρο αλλά μάλλον είμαστε λίγο παράξενοι χαχαχα.. 18-23/11 λεμε..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ πάντως που ψάχνω για Νοέμβριο έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.. Δεν βρίσκω κάτι να μας ικανοποιεί και κινούμαι με μπάτζετ για 5 μέρες μέχρι 600€.
ο καθενας εχει τις απαιτησεις του βεβαια αλλα ακουγεται σαν ανεκδοτο να μην βρισκεις κατι σε χαμηλη περιοδο σε πολη με 10.000+ καταλυματα και 170.000+ κρεβατια..
αν εννοεις 2κλινο, δεν βρισκεις με 120€/ βραδυ?!!!!σορυ αλλα 5στερο ψαχνεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom