Βατικανό Ιταλία Ρώμη – Βατικανό – Ελληνόφωνος ξεναγός

DESPINA1978

New Member
Καλησπέρα σας,

Θα ενδιαφερόταν κανείς για 6 Απριλίου 2018 να συμμετάσχει σε Ελληνική ξενάγηση στο Βατικανό ώστε να μοιραστούν τα έξοδα?Θα είμαστε 2 οικογένειες και η τιμή του ξεναγού είναι 150 ευρώ.

Καλημέρα και χρονια πολλα,
Τον ξεναγό τον λενε
Καλησπέρα σας,

Θα μπορούσαμε να έχουμε τα στοιχεία του ξεναγού για το Βατικανό σε προσωπικό μήνυμα;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Last edited by a moderator:

alvadi

Member
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Θα ειμαι Ρώμη με την κόρη μου 12-15/07/2018. Εχω παει στο Βατικανό χωρίς ξενάγηση και τώρα μια και θα είμαι και με το παιδί θα ήθελα ελληνόφωνο ξεναγό. Αν υπάρχει κάποια παρέα να μοιραστούμε το κόστος, ευχαρίστως!

Evitadrv

Member
Καλησπέρα σας θελουμε να επισκεφτουμε το Βατικανό στις 23 Απριλιου με ελληνόφωνο ξεναγό. Είμαστε είδη 2 ζευγάρια. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου πει να μοιραστούμε το ποσό!

taxidian

New Member
Καλησπέρα σας,

Θα ειμαστε 2 ατομα Ρωμη 9/4-12/4. Υπάρχει κάποιος που να ενδιαφέρεται για Ελληνοφωνη ξεναγηση και να μοιραστουμε τα εξοδα?

Ευχαριστώ
Θα είμαστε κι εμείς (2 ενήλικες 1 παιδί) Ρώμη 8/4-11/4 και θα μας ενδιέφερε ελληνόφωνη ξενάγηση. 'Εχεις κάνει κάποια έρευνα;

christinastew

New Member
Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει τα στοιχεία ελληνόφωνου ξεναγού για Βατικανό; Θα είμαστε Ρώμη (2 άτομα) 12/5-15/5. Ενδιαφέρεται κανείς να μοιραστούμε την ξενάγηση στο Βατικανό;

Vasilis katsam

New Member
Καλησπέρα σας,

Θα ενδιαφερόταν κανείς για 6 Απριλίου 2018 να συμμετάσχει σε Ελληνική ξενάγηση στο Βατικανό ώστε να μοιραστούν τα έξοδα?Θα είμαστε 2 οικογένειες και η τιμή του ξεναγού είναι 150 ευρώ.

Καλησπέρα σας,

Θα μπορούσαμε να έχουμε τα στοιχεία του ξεναγού για το Βατικανό σε προσωπικό μήνυμα;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Καλησπερα
Θα ειμαστε και εμεις οικογενεια 4 ατομων και ενδιαφερομαι για 6 απριλη

christinastew

New Member
Το Πάσχα που πήγα Ρώμη ειχαμε κλείσει εισητηρια για Βατικανο απο Ίντερνετ!! Οταν λοιπόν πήγαμε μας εκανε έλεγχο ενας τύπος οπου το καρτελάκι του έλεγε ενα ελληνικό επίθετο!! Τον ρωτάμε λοιπόν Έλληνας είστε και μας λεει ναι και προσφέρθηκε να μας ξεναγήσει δωρεάν άσχετα αν τον πληρώσαμε!! Τα στοιχεία του ειναι
...........................
Ο άνθρωπος ηταν ξεναγός του Βατικανού και η ξενάγηση ηταν τέλεια!! Μετα προσφερθήκαμε να του δώσουνε λεφτά ετσι για το καλο και αφου τον πιέσαμε να μας πει μιας και δεν ήθελε να μας χρεώσει μας ειπε οτι κανονικά ειναι 70€ ολα μεσα!! Αλλα του δώσαμε 50
Γραψτου μαϊλ και προτημησε τον!! Έλπιζω να βοήθησα!!
Καλημέρα! Θα μπορούσες να μου στείλεις τα στοιχεία του ξεναγού; Ευχαριστώ!

hotelkastoria

New Member

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.398
Μέλη
37.151
Νεότερο μέλος