Ιταλία Ξεναγός στη Ρώμη

Samanthaa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Kαλημέρα θα είμαστε Ρώμη 7-11/5 και έχω βρει Ελληνίδα ξεναγό για Βατικανό & Βασιλική για 3ωρη ξενάγηση διαθέσιμη 10/5.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο Ρώμη και ενδιαφέρεται;;;
Επίσης αν έχει ήδη κλείσει με κάποιον άλλο ξεναγό και θέλει παρέα και να μοιραστούμε τα έξοδα, να επικοινωνήσουμε..
 

arisrtidis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Kαλημέρα θα είμαστε Ρώμη 7-11/5 και έχω βρει Ελληνίδα ξεναγό για Βατικανό & Βασιλική για 3ωρη ξενάγηση διαθέσιμη 10/5.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο Ρώμη και ενδιαφέρεται;;;
Επίσης αν έχει ήδη κλείσει με κάποιον άλλο ξεναγό και θέλει παρέα και να μοιραστούμε τα έξοδα, να επικοινωνήσουμε..
Καλημέρα. Την ξεναγό που βρήκατε είναι η Κα. Ταμουρίδου Μαρία?
 

d_nikolaos

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες, Χαβάη, Ταϊλάνδη
Καλησπέρα σας,

Θα είμαι με την κοπέλα μου Ρώμη 21 - 23 Μαϊου. Αν υπάρχει κάποιος που θα κάνει ελληνική ξενάγηση, θα με ενδιέφερε και εμένα.
 

Pavlskla

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους Θα ταξιδέψουμε με τον κοπέλα στη Ρώμη 07 με 10 Μαΐου. Θα κλείσουμε ξεναγό για το Βατικανό 09 του μήνα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει.
 

katbou

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Θα είμαστε στη Ρώμη 1 Ιουλίου με 5 Ιουλίου, 2 γυναίκες.
Υπάρχει κάποιος/α που θα βρίσκεται την ίδια περίοδο Ρώμη και ενδιαφέρεται για ελληνόφωνες ξεναγήσεις;
Επίσης αν έχει ήδη κλείσει με κάποιον ξεναγό και θέλει παρέα παρακαλώ να μου στείλει μήνυμα.
 

katbou

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Θα είμαστε στη Ρώμη 1 Ιουλίου με 5 Ιουλίου με τη γυναίκα μου. Υπαρχουν κάποια άλλα ζευγάρια που θα ήθελαν να μοιραστούμε τα έξοδα των ξεναγήσεων?
και εμεις θα είμαστε τις ίδιες ημερομηνίες. Αν ενδιαφέρεστε για κοινή ξενάγηση παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.
 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κοινή ξενάγηση στο Βατικανό για 23/6 με ελληνόφωνο ξεναγό, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.
 

arisrtidis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
και εμεις θα είμαστε τις ίδιες ημερομηνίες. Αν ενδιαφέρεστε για κοινή ξενάγηση παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.
καλημερα. εχουμε κλεισει για Βατικανο 2 ιουλιου. ειμαστε οικογενεια 4 ατομα. εαν σας ενδιαφερει στειλτε μου στοιχεια επικοινωνιας
 

CHOCHLA

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, έχουμε κλείσει Έλληνα ξεναγό για τις 23 Ιουλίου στο Βατικανό, 08:30 στην ουρά. Ενδιαφέρεται οικογένεια για να μοιραστούμε τα έξοδα;
 

komori

New Member
Μηνύματα
3
Likes
5
Αν ενδιαφέρεται κάποιος για κοινή ξενάγηση στο Βατικανό 22 ή 23 Αυγούστου με ελληνόφωνο ξεναγό, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom