Σίφνος ΣΙΦΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ?

dimkk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Καλησπερα σε ολους και καλως σας βρηκα θα ηθελα σας παρακαλω να με διαφωτισετε σχετικα με Σιφνο.
Εδω και καιρο εχω ενα φιλαρακι που επειμενει το καλοκαιρι να παμε Σιφνο και καλα ηρεμες
διακοπες και επειδη η εκει νεολαια οπως λεει ειναι κοντα στην ηλικια μας.Εγω νομιζω οτι απο τη στιγμη που ειμαστε δυο αντρες 27-29 χρονων και δε παιζει γυναικα στη παρεα θα ηταν καλυτερα να πηγαιναμε σε αλλο νησι π.χ μυκονο σκιαθο κτλ για χαβαλε και οτι προκυψει και οχι τη Σιφνο που πιστευω αν και δεν το εχω επισκεφτει οτι θα εχει πολλα ζευγαρακια και οτι δεν ταιριαζει στη δικη μας περιπτωση...
Ποια ειναι γνωμη σας ?Εχω αδικο ?
 

aristavr

Member
Μηνύματα
33
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
αν και ειχα παει πριν μια δεκαετια, με σχεση, δε νομιζω οτι εβλεπα αυτο που λες, δηλ μονο ζευγαρια...
σιγουρα δεν εχει την νυχτερινη ζωη της μυκονου και σκιαθου, αλλα ειναι πολυ πολυ ομορφο νησι, με ολες της ηλικιες, και με διασκεδαση και με τα παντα του.. μην κολλας...να πατε!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.086
Πολλά ζευγάρια όπως λες έχει, αλλά μόνο για ζευγάρια δεν είναι,έχει και παρέες και οικογένειες. Εξαρτάται όμως τι ζητάς.Αν πας μόνο για γνωριμίες βέβαια,όντως καλύτερα στη Μύκονο.Αν πας για χαλάρωση και ήρεμες διακοπές (όπως λέει ο φίλος σου)με χαλαρή βραδυνή διασκέδαση,πήγαινε Σίφνο.Και τα δύο νησιά ωραία είναι.Το τι ζητάς πρέπει να ξεκαθαρίσεις.Καλά να περάσετε.
 

dimkk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας καλες διακοπες να εχετε
 

annoulipi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σίφνος
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Σήμερα κιόλας κλείσαμε με τις φίλες μου για Σίφνο! Έχουμε πάει σε νησιά όπως Πάρο, Μύκονο, Σκιάθο και φέτος επιλέξαμε το νησί αυτό καθώς θέλουμε κάτι πιο ποιοτικό που να τα συνδυάζει όλα και χαλάρωση αλλά και διασκέδαση!!
 

dimkk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
2
Σήμερα κιόλας κλείσαμε με τις φίλες μου για Σίφνο! Έχουμε πάει σε νησιά όπως Πάρο, Μύκονο, Σκιάθο και φέτος επιλέξαμε το νησί αυτό καθώς θέλουμε κάτι πιο ποιοτικό που να τα συνδυάζει όλα και χαλάρωση αλλά και διασκέδαση!!
ναι ε? τι να πω με αυτα που διαβαζω αλλαζω σιγα σιγα γνωμη για το νησι αν και θα παμε τελος ιουλιου ελπιζω να εχει κοσμο ... thanks Annoulipi
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom