Σητεία διαμονή

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Παιδια, θα μπορουσατε οσοι γνωριζουν να προτεινετε ξενοδοχειο στη Σητεια γιατι δεν βρισκω κατι αξιολογο. Ευχαριστω!
 

kostas1970

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Εάν πας στην περιοχή της Σητείας , πέρασε μία βόλτα από την παραλία του Κουρεμένου (ιδιαίτερα εάν κάνεις windserfing), τη Χιόνα με δύο ψαροταβέρνες (καλύτερη κακαβιά ever) και από την παραλία της ερημούπολης.
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Θα έχω 7 ολόκληρες μέρες στη διάθεσή μου. Που προτείνετε διαμονή Σητεία, Συ. Νικόλαο ή Ιεράπετρα;
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Θα έχω 7 ολόκληρες μέρες στη διάθεσή μου. Που προτείνετε διαμονή Σητεία, Συ. Νικόλαο ή Ιεράπετρα;
Στον Αγιο Νικόλαο έχεις πιο πολλές επιλογές δες τη παραλία Αμμουδι κοντά στη πόλη επίσης η διαδρομή Ελούντα -Πλάκα είναι γεμάτη ξενοδοχεία για κάθε γούστο
Αν θέλεις πάλι ξεκούραση,ψαροχώρι ηρεμία δες το Μακρύ Γιαλό
Βέβαια αν κατέβεις Αύγουστο....δεν σου ορκίζομαι ότι θα βρεις αυτό που θέλεις
 

Lamprini74

Member
Μηνύματα
45
Likes
78
Καλησπερα. Σητεια εχω να σου προτεινω το sea breeze διπλα στο ΤΕΙ Σητειας, καινουργιο, καθαρο, ανετο. Στον Αγιο Νικολαο μειναμε στο pergola. Εδω εξαρταται τι δωματιο θα βρεις, με θεα θαλασσα η χωρις. Προσωπικα, θα λεγα να σπασεις τις μερες αναλογως τι θες να δεις. Το καλυτερο εστιατοριο που εφαγα παντως ηταν το Παραδοσιακο στον Αγιο. Ωραιοτατος ο Μοχλος, Βαι, Βουλισμα κ αλλα πολλα σημεια που θα χεις ηδη διαβασει. Καλες διακοπες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom