Σκανδιναβία

Moshogianni

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΓΊΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΡΩΣΙΑ
Hello!
Θα μπορούσατε να μου στείλετε υλικό για Σκανδιναβία. Σχεδιάζω με μικρή παρέα από Θεσσαλονίκη το καλοκαίρι hopefully. Ευχαριστώ a priori.
Μoshogianni
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Hello!
Θα μπορούσατε να μου στείλετε υλικό για Σκανδιναβία. Σχεδιάζω με μικρή παρέα από Θεσσαλονίκη το καλοκαίρι hopefully. Ευχαριστώ a priori.
Μoshogianni
Μάλλον θα πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος για να μπορέσουν να σου απαντήσουν.Χώρες;Διάρκεια ταξιδιού;Τρόπος μετακίνησης(θα υπάρχει αυτοκίνητο ; ) Ενδιαφέροντα; κτλ...
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Hello!
Θα μπορούσατε να μου στείλετε υλικό για Σκανδιναβία. Σχεδιάζω με μικρή παρέα από Θεσσαλονίκη το καλοκαίρι hopefully. Ευχαριστώ a priori.
Μoshogianni
Καλησπέρα. Έχω κλείσει αεροπορικά για Όσλο για ένα roadtrip τον Αύγουστο σε Μπέργκεν κ δυτικά φιόρδ κτλ..Τι ακριβώς σχεδιάζεις αν επιτρέπεται;
 

Moshogianni

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΓΊΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΡΩΣΙΑ
Καλησπέρα. Έχω κλείσει αεροπορικά για Όσλο για ένα roadtrip τον Αύγουστο σε Μπέργκεν κ δυτικά φιόρδ κτλ..Τι ακριβώς σχεδιάζεις αν επιτρέπεται;
Καλησπέρα. Έχω κλείσει αεροπορικά για Όσλο για ένα roadtrip τον Αύγουστο σε Μπέργκεν κ δυτικά φιόρδ κτλ..Τι ακριβώς σχεδιάζεις αν επιτρέπεται;




Καλημέρα
Κατ αρχήν σας ευχαριστώ πολύ για την ευγενική σας ανταπόκριση. Και βεβαίως επιτρέπεται να σας ενημερώσω ότι σχεδιάζουμε να πετάξουμε από Θεσσαλονίκη _Στοκχόλμη , να διαθέσουμε 3_4 μέρες Σουηδία και μετά να κατεευθυνθουμε Νορβηγία. Με Όσλο, Μπέργκεν και φιόρδ. Συνολικός χρο ος 10 μέρες. Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ πολύ.
Καλησπέρα. Έχω κλείσει αεροπορικά για Όσλο για ένα roadtrip τον Αύγουστο σε Μπέργκεν κ δυτικά φιόρδ κτλ..Τι ακριβώς σχεδιάζεις αν επιτρέπεται;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom