Σκηνές από Ταϋλάνδη

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Ένα ξεχασμένο videaki από την παραλία Patong του Πουκέτ, έτσι για το Καλό Ξεκίνημα του γκρουπ.:clap::clap::clap:

 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ετσι μπραβο , πωρωστε με κι αλλο με την Ταυλανδη τωρα που εχω τα τικετς στο χερι!
Παντως απο ολο το Πουκετ η Πατονγκ ηταν το μερος που μου αρεσε λιγοτερο. Βεβαια δεν αφιερωσα καθολου χρονο , πλην ενος απογευματινο-βραδινου περασματος. Για παραδειγμα το εκρου ομοιωμα σκυλου :haha: που βλεπω στο βιντεο δεν το ειχα δει πανω στην παραλια.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Πού έκλεισες?????? Και το λες έτσι απλά??? Γρήγορα λεπτομέρειες!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πού έκλεισες?????? Και το λες έτσι απλά??? Γρήγορα λεπτομέρειες!!
Δεν προσεξες οτι το Παρισι αφαιρεθηκε διακριτικα απο τα επομενα ταξιδια μου? Εγινε μια 'μικρη' αλλαγη και πεταω απο σημερα , αλλα στην κυριολεξια το Σεπτεμβρη για Μπανγκοκ:xalara:
Με emirates κι εγω , μεσω του λατρεμενου :bleh: Ντουμπαι! Θα μεινω μια μερα Μπανγκοκ ετσι να την δω , αφου στο προηγουμενο ταξιδι την σνομπαρισα. Μετα δεν ξερω που θα παω , αλλα θα εχει παραλια και φοινικες :D

Ακουγομαι ηρεμη , αλλα πιστεψτε με θελω να ουρλιαξω!:clap::clap:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν προσεξες οτι το Παρισι αφαιρεθηκε διακριτικα απο τα επομενα ταξιδια μου? Εγινε μια 'μικρη' αλλαγη και πεταω απο σημερα , αλλα στην κυριολεξια το Σεπτεμβρη για Μπανγκοκ:xalara:
Με emirates κι εγω , μεσω του λατρεμενου :bleh: Ντουμπαι! Θα μεινω μια μερα Μπανγκοκ ετσι να την δω , αφου στο προηγουμενο ταξιδι την σνομπαρισα. Μετα δεν ξερω που θα παω , αλλα θα εχει παραλια και φοινικες :D

Ακουγομαι ηρεμη , αλλα πιστεψτε με θελω να ουρλιαξω!:clap::clap:
Κι εγώ με κάτι τέτοια έτοιμος να ουρλιάξω είμαι... Ακούς εκεί να μην έχεις πάει στο Παρίσι (και σχεδόν πουθενά στην Ευρώπη, αν κρίνω από το χάρτη) και να προτιμάς αντ' αυτού να ξαναπάς ΔΕΥΤΕΡΗ φορά στην Ταϋλάνδη...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οχι μονο δευτερη φορα , αλλα με βλεπω να πηγαινω πολλες φορες ακομα στην Ταυλανδη!!
Ουρλιαχτα και σκουξιματα επιτρεπονται απο τους κανονισμους του σαιτ :haha:

Kraabiiii
 
Last edited by a moderator:

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Πολύ ωραίο βίντεο μπράβο
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ελπιζω , μαλλον σιγουρα θα εχετε συντομα και δικα μου βιντεο απο Ταυλανδη :).
Την πρωτη φορα δεν ειχα καμερα μαζι κι ετσι οι σκηνες απο Ταυλανδη που λεει και ο τιτλος του θεματος ειναι δανεικες.
Δε βλεπω την ωρα να τα (ξανα)δω ολα απο κοντα!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.977
Δεν προσεξες οτι το Παρισι αφαιρεθηκε διακριτικα απο τα επομενα ταξιδια μου? Εγινε μια 'μικρη' αλλαγη και πεταω απο σημερα , αλλα στην κυριολεξια το Σεπτεμβρη για Μπανγκοκ:xalara:
Με emirates κι εγω , μεσω του λατρεμενου :bleh: Ντουμπαι! Θα μεινω μια μερα Μπανγκοκ ετσι να την δω , αφου στο προηγουμενο ταξιδι την σνομπαρισα. Μετα δεν ξερω που θα παω , αλλα θα εχει παραλια και φοινικες :D

Ακουγομαι ηρεμη , αλλα πιστεψτε με θελω να ουρλιαξω!:clap::clap:
Aυτά είναι!!! Τι Παρίσι και αηδίες...:bleh: Σε λίγο θα μας έλεγες ότι θα πήγαινες και οδική εκδρομή στην Ευρώπη με γκρούπ :bleh:!
Μπράβο go2!!! :clap: Με το καλό το ταξίδι σου!!!
 

MorningStar

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΔΥΤ. ΜΕΣΟΓΕΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
πολύ όμορφο video, ξέρεις μήπως τίτλο του υπέροχου τραγουδιού;;;

προγραμματίζω (αν δεν τύχει κάτι από υγεία σε γονείς μου) το καλοκαίρι 2010 μάλλον 5-15 Αυγούστου περίπου... είναι καλή εποχή από θέμα κλιματικό;
Αν κανένας - καμιά ενδιαφέρεται για τη συγκεκριμένη περίοδο μπορούμε να το συζητήσουμε κάποια στιγμή από τη νέα χρονιά...!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.367
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom