Σκιάθος Σκιάθος διαμονή

Μηνύματα
9
Likes
1
Ποια ξενοδοχεία μου προτείνετε;;; Είμαι ακόμα στο ψάξιμο βασικά!!! xD
Και κάτι ακόμα. Μόνα Παρασκευοσάββατο γίνεται χαμός το βράδυ ή γενικά κάθε βράδυ στα κλαμπ;
 

ap-ioanna

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Παιδιά γεια σας κι από μένα!!! Πέρυσι με τη βοήθεια των ψαγμένων εδώ μέσα έκανα τις ομορφότερες καλοκαιρινές μου διακοπές στη Μήλο με το αγόρι μου!!! Φέτος μας έτυχαν πολλές δυσκολίες και θέματα υγείας και έχουμε πολύ ανάγκη να φύγουμε 5-6 μέρες τον Αύγουστο και σκεφτόμαστε για Σκιάθο!!!! αν κάποιος έχει να μου προτείνει κάποια ωραία δωμάτια που έχει μείνει και έφυγε ικανοποιημένος (σε νορμάλ τιμές) θα του ήμουν ευγνώμων!!!! ;)
 

VACH

Member
Μηνύματα
152
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Βαλκάνια όχι παίξε γέλασε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος των Άλπεων
Πέρυσι είχαμε μείνει πέντε ημέρες στη Villa Anna, στη Μεγάλη Άμμο, στη Σκιάθο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι, ήταν στούντιο σε πολύ καλή τιμή, είχαμε πάει τέλη Αυγούστου, και η νεαρή ιδιοκτήτρια πραγματικά ήταν θησαυρός για τις πληροφορίες σε εστιατόρια, νυχτερινή ζωή, παραλίες, μας παρέλαβε από το λιμάνι και γενικώς μας έδωσε πολλές οδηγίες από τη στιγμή της κράτησης με μέιλ. Τα δωμάτια επίσης είχαν πολύ ωραία θέα στον κόλπο της Σκιάθου και το καλό ήταν ότι σε πέντε λεπτά περπάτημα έφτανες στην οδό Παπαδιαμάντη στο κέντρο της Σκιάθου. Δίπλα είχε και δημόσιο πάρκινκ για τις μέρες που νοικιάσαμε αυτοκίνητο. Όποια άλλη βοήθεια χρειαστείτε, πες μου! Καλά να περάσετε!
 

ap-ioanna

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Σ ευχαριστώ πολύ !!! Φαίνεται πολύ ωραίο .. ελπίζω να βρούμε διαθέσιμο γιατί θα πάμε μέσα Αυγούστου!!! Θα έχουμε και αυτοκίνητο οπότε το πάρκινγκ θα είναι στα +!!! :) :)
 
Μηνύματα
410
Likes
1.350
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Γειααα σε ολους!!Φετος το καλοκαιρι αρχες Αυγουστου λεμε να παμε διακοπες Σκιαθο.Εχετε να μου κανετε καμμια προταση για δωματια ειτε ξενοδοχεια ειτε και ενοικιαζομενα σε καλες τιμες εννοειται.Δικλινο ή τρικλινο ψαχνω.Κατα προτιμηση κοντα στην χωρα της Σκιαθου που γινεται και ολος ο χαμος.Αν γνωριζετε ή εχετε μεινει στειλτε μου

Ευχαριστω
 

Katsaourania

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Sos sos χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Είμαστε παρέα που τελειώνουμε την γ λυκείου.
Σκεφτόμαστε να κλείσουμε διακοπές στη σκιάθο με το 18-24. Κοιτάμε το kalogiannis rooms. Το ξέρει κανείς? Δεν μπορώ να βρω καμιά πληροφορία. Μας ενδιαφέρει κάτι μέσα στη χώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.517
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom