Αλόννησος Σκόπελος Σκοπελος - Αλόννησος

Taksidiara95

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, ετοιμαζομαι να φύγω σε λίγες μέρες για Σκόπελο και θα ηθελα να μαθω κάποιες πληροφορίες για το νησι (τι πρεπει να δω ,που να παω κλπ. και το πως μπορω να κανω μια ολοήμερη για Αλόννησο)
Ευχαριστώ :)
 

Taksidiara95

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ακουγεται κατι οτι αυριο θα χει καταιγίδες ισχυει; υπαρχει περίπτωση να χω θεμα με τοτν καραβι απο βολο;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
πάντως μποφόρ λένε ότι δεν θα έχει.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Τι καθυστέρηση; λόγω βροχής; δεν θα εχει καλη ορατότητα και δεν θα μπορεί να φρενάρει καλά λόγω ολισθηρου οδοστρώματος ξερω γω και θα πρέπει να πηγαίνει κομμένο ;:bleh:
 

Taksidiara95

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
πάντως μποφόρ λένε ότι δεν θα έχει.
Ευχαριστώ
πάντως μποφόρ λένε ότι δεν θα έχει.
Τι καθυστέρηση; λόγω βροχής; δεν θα εχει καλη ορατότητα και δεν θα μπορεί να φρενάρει καλά λόγω ολισθηρου οδοστρώματος ξερω γω και θα πρέπει να πηγαίνει κομμένο ;:bleh:
Εεεεε κοιτα το περιμένω απο ντην Δεκέμβρη εχω δει καιρό κ εχω πανικοβληθεί το τελευταίο 24ωρο ,ολα τα περιμένω
 

fekos

Member
Μηνύματα
6
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
να δουμε...
Η Αλοννησος εχει πραγματα να δεις,παραλιες να γυρισεις για αρκετες μερες?Οικογενειακα βεβαια και με "χαμηλους ρυθμους' λογω μωρου,αλλα να μην βαρεθουμε συντομα...
 

tziminhio

Member
Μηνύματα
192
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπέρα σας..Έχουμε στην διάθεσή μας 5 διανυκτερεύσεις..Σκεφτόμασταν για Σκόπελο μονο στην αρχή αλλά μετά είδαμε και για Αλόννησο.. Δεν νομίζω να είναι αρκετές ημέρες και για τα 2 νησιά. Επίσης μήπως ειναι πολλές οι 6 μερες για Αλλόνησο? Μηπως να προτιμησουμε μονο Σκόπελο? Σας ευχαριστώ.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλησπέρα σας..Έχουμε στην διάθεσή μας 5 διανυκτερεύσεις..Σκεφτόμασταν για Σκόπελο μονο στην αρχή αλλά μετά είδαμε και για Αλόννησο.. Δεν νομίζω να είναι αρκετές ημέρες και για τα 2 νησιά. Επίσης μήπως ειναι πολλές οι 6 μερες για Αλλόνησο? Μηπως να προτιμησουμε μονο Σκόπελο? Σας ευχαριστώ.
Εξι μέρες είναι πολλές για Αλόννησο εκτός αν σ αρέσει να κάθεσαι χαλαρός. Μπορείς να πας μονοήμερη αν βολεύει για την υπέροχη Χωρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.799
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom