Στη Χαλκιδική με το Φλουρί του travelstories

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Νομίζω πως όλοι μας έχουμε νοιώσει την ίδια ευχάριστη έκπληξη και τον ίδιο παιδιάστικο ενθουσιασμό όταν έτυχε κάποια φορά να κερδίσουμε το φλουρί της πρωτοχρονιάτικης πίτας.

Αλλά όταν κέρδισα το φλουρί της πίτας του travelstories πήρα διπλή χαρά: α) γιατί το θεώρησα πολύ γουρλίδικο αφού ήταν η πρώτη φορά που ερχόμουν σε συνάντηση του φόρουμ και β) γιατί είχε δώρο διήμερη φιλοξενία στο Palladium hotel στη Χαλκιδική. Το ξενοδοχείο είναι σε εξαιρετική θέση, πολύ κοντά σε πανέμορφες παραλίες, ήσυχο και ιδανικό τόσο για ζευγάρια όσο και για οικογένειες (δυστυχώς δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες αλλά μπορείτε να δείτε εδώ) .
http://www.hotel-palladium.gr/el/

Όμως εκείνο που έχει ιδιαίτερη σημασία είναι ότι γνώρισα από κοντά το μέλος του φόρουμ @Ivana.
Αν και πολυάσχολη μας υποδέχθηκε θερμά, φρόντισε να περάσουμε το δυνατόν καλύτερα και μας αποχαιρέτησε με την πιο ζεστή αγκαλιά. Δεν βρίσκω λόγια να την ευχαριστήσω.

Τώρα έχω έναν επιπλέον λόγο να ξαναπάω στη Χαλκιδική.
Φιλενάδα, εις το επανιδείν. :kissing2:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
χαιρόμαστε ιδιαίτερα που πέρασες όμορφα αν και δεν υπήρχε αμφιβολία γι'αυτό αφού την φιλοξενία την είχε αναλάβει η @Ivana.

και να ξέρεις πάντα ότι και τώρα που....... βρέχει

ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΗΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Αγαπητή μου Ντίνα, τι να πως εγώ, αν και δεν είχαμε πολύ χρόνο η παρέα σας ήταν καταπληκτική και αποτέλεσε αναγκαία ανάπαυση από τη δουλεία που δεν ξέρω αν θα την έκανα αν δεν είχα εσάς.
Είστε πάντα ευπρόσδεκτοι στη Χαλκιδική μας <3

υγ. θα σου στείλω εγω φωτός που μου έστειλες να τις ανεβάσεις
Και του χρόνου λοιπόν!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom