Συγκεντρωση στη Βαρκελωνη.

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Τι θα λεγατε να μαζευομασταν στην Βαρκελωνη την πρωτη εβδομαδα
του Φεβρουαριου.?
Κερναω εκδρομη Μοντσερρατ.Αν μαζευτουμε πολλοι θα βαλω λεωφορειο
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ναι κοιτα επειδη Μονσερρατ δεν εχω παει ακομα τσιμπαω το κερασμα. :xmas_wink: Αλλα τι ακριβως εννοεις να συγκεντρωθουμε την 1η βδομαδα του Φεβρουαριου στη Βαρκελωνη; Για δωσε καμια πληροφορια. Δεν εχει κανονιστει να συναντηθουμε στο εξωτερικο ξανα, οποτε περιμενουμε καποιο πλανο! Και κυριως τι εννοεις κερασμα Μονσερρατ!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
την ημερα της συγκεντρωσης την προσδιοριζω 5 η 6 φεβρουαριου, ολα τα εξοδα μεταφορας για μοντσερατ δικα μου ,οσοι και αν μαζευτουμε.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Να ρωτήσω κάτι:υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που επιλέχτηκε η 1η εβδομάδα του Φεβρουαρίου για την συνάντηση?
Ρωτάω γιατί θα είμαι Βαρκελώνη στο τέλος του Μάρτη και θα ήθελα πολύ να βρεθούμε εκεί.Οπότε μήπως υπάρχει η δυνατότητα για μια συνάντηση τότε???:xmas_rolleyes:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
οκ,ευχαριστώ κατάλαβα!!!!υπάρχει πράγματι ιδιαίτερος λόγος για την ημερομηνία!!
εύχομαι να περάσετε καλά όσοι βρεθείτε τελικά!!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Τι θα λεγατε να μαζευομασταν στην Βαρκελωνη την πρωτη εβδομαδα
του Φεβρουαριου.?
Κερναω εκδρομη Μοντσερρατ.Αν μαζευτουμε πολλοι θα βαλω λεωφορειο
Όπα, τι βλέπω;;; συνάντηση στη Βαρκελώνη;;; Δεν κανονίζουμε και καμιά συνάντηση στη Βαρκελώνη το καλοκαιράκι που θα είμαι προς τα κει;;; :xmas_lol:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.424
Likes
7.785
την ημερα της συγκεντρωσης την προσδιοριζω 5 η 6 φεβρουαριου, ολα τα εξοδα μεταφορας για μοντσερατ δικα μου ,οσοι και αν μαζευτουμε.
Βρε panpan αναλαμβάνεις και έξοδα από Αθήνα??? :xmas_cheesygrin: Γιατί ψήνομαι κι εγώ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom