Συμβουλές για Πρόταση Γάμου

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Δηλαδή η κοπέλα δεν θα έχει εκτιμήσει κατάλληλα τον άνθρωπό της μέχρι τώρα αλλά θα εντυπωσιαστεί απο τον τρόπο που θα γίνει η πρόταση γάμου για να πει το ναι; Τι πίνετε ωρέ σιρόπι για το βήχα;;

Κατά την άποψή μου δεν κάνεις πρόταση άμα δεν έχεις μια σιγουριά που να πλησιάζει το 80 με 90% και ας γίνει και στη πλατεία Βαρδάρη που λέει ο λόγος...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.987
Δηλαδή η κοπέλα δεν θα έχει εκτιμήσει κατάλληλα τον άνθρωπό της μέχρι τώρα αλλά θα εντυπωσιαστεί απο τον τρόπο που θα γίνει η πρόταση γάμου για να πει το ναι; Τι πίνετε ωρέ σιρόπι για το βήχα;;

Κατά την άποψή μου δεν κάνεις πρόταση άμα δεν έχεις μια σιγουριά που να πλησιάζει το 80 με 90% και ας γίνει και στη πλατεία Βαρδάρη που λέει ο λόγος...
Πες τα...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Μα εννοείται ότι θα είναι βέβαιος σε μεγάλο ποσοστό και ανάλογα με τα αισθήματα/εκτίμηση της κοπέλας τα οποία θα έχει αξιολογήσει.

Το emballage για την πρόταση φτιάχνουμε εδώ.....
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αν είναι να γίνει στο Βαρδάρι, παω και εγώ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δηλαδή η κοπέλα δεν θα έχει εκτιμήσει κατάλληλα τον άνθρωπό της μέχρι τώρα αλλά θα εντυπωσιαστεί απο τον τρόπο που θα γίνει η πρόταση
Τι πεζος εισαι :)...εχει δικιο ο @fotast θελει αμπαλαζ η προταση...Εγω εχω προταση και για το δακτυλιδι...
Engagement-Ring-7-1000x494.jpg
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Τι πεζος εισαι :)...εχει δικιο ο @fotast θελει αμπαλαζ η προταση...Εγω εχω προταση και για το δακτυλιδι...
View attachment 92672
Μα δεν είπα να μην κάνει πρόταση .... αλλά όπου και να την κάνει στη Βενετία είτε σε εστιατόριο είτε σε γόνδολα είτε σε παγκάκι αγναντεύοντας το παλάτι των Δόγηδων αν έχει τη σιγουριά που είπα δεν θα έχει κανένα πρόβλημα... εδώ κάποιος έγραψε αν πει οχι (καμία δεν θα έλεγε όχι το πολύ πολύ να πει θα το σκεφτώ) να φύγει και να την αφήσει να πληρώσει....like a Gentleman ...

Πεζός δυστυχώς δεν είμαι ... κυκλοφορώ συνέχεια με το αυτοκίνητο...

Ορίστε απλά πράγματα

 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Να μην τη μοιραστει με τους θαμωνες, να τη μοιραστει με ολη την πολη. Δεν θα βγαλει και ανκοινωσει στο μαγαζι μανταμ.

Στο λεω φιλε, αν κανεις προταση εξω στην πολη και φας χυλοπιτα θα σου φυγει.
Και να φύγει δεν θα πάει μακρυά, Βενετία είναι αυτή. Εκτός αν θέλει να κολυμπήσει.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
μηπως να γινει εκει η προταση μετα απο ενα ωραιο δειπνο σε ενα εστιατοριο.
Μετα απο ενα ωραιο δειπνο σε εστιατοριο ακολουθει σεξ, οχι προτασεις και μαλακιες.


εδώ κάποιος έγραψε αν πει οχι (καμία δεν θα έλεγε όχι το πολύ πολύ να πει θα το σκεφτώ) να φύγει και να την αφήσει να πληρώσει....like a Gentleman ...
Εγω το εγραψα και εχω γενικοτερο σχεδιο επιτυχιας.

Τι πεζος εισαι :)...εχει δικιο ο @fotast θελει αμπαλαζ η προταση...Εγω εχω προταση και για το δακτυλιδι...
View attachment 92672
Οντως πρεπει να διαλεξουμε και δαχτυλιδι...
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.284
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom