Συνάντηση ''10 Χρόνια Travelstories''

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να το οργανώσει, ας μου στείλει ένα πμ, εγώ μπορώ να αναλάβω έξοδα/τούρτες/δώρα κλπ.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Πιθανή ημερομηνία;
Προτείνω το ΠΣΚ 9-11/10
Ας ανοίξει όμως καινούργιο thread
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Το θέμα είναι ότι πριν γυρίσει ο κόσμος καλά καλά από τις παραλίες, πέφτουμε σε προεκλογική περίοδο
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.545
Likes
8.032
Το θέμα είναι ότι πριν γυρίσει ο κόσμος καλά καλά από τις παραλίες, πέφτουμε σε προεκλογική περίοδο
Ειμαστε ηδη ;)...Αν οι εκλογες,ειναι πχ στις 20/9...τα γενεθλια του travelstories ειναι στις 21.Αρα,μαλλον πρεπει να ειναι καποιο απο τα επομενα σαβ/κα.
Βρισκω,την ιδεα του @taver πολυ καλη.Και αμα ερθει και ο @panpan θα περασουμε τελεια:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν είναι το ΣΚ 9-11 θα είμαι κι εγώ. Αν είναι το 18-20 επίσης (κανονίστε να χάσουμε κανέναν ημιτελικό Ευρωμπάσκετ, σας προειδοποιώ!).
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
O @hydronetta πρότεινε 9-11 Οκτωβρίου. 20 Σεπτεμβρίου μάλλον θα έχουμε εκλογές, οπότε αποκλείονται ως πιθανές ημερομηνίες οι 18-20/9.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
O @hydronetta πρότεινε 9-11 Οκτωβρίου. 2ο Σεπτεμβρίου μάλλον θα έχουμε εκλογές, οπότε αποκλείονται ως πιθανές ημερομηνίες οι 18-20/9.
Νομίζω μπορείς να το ανοίξεις σιγά σιγά το thread ώστε σε πρώτη φάση να προταθούν και να επιλεγούν ημερομηνίες. Άλλωστε τα τελευταία χρόνια υπάρχει μια δυσπραγία στους παροικούντες εν Αθήναις…. (πίτα 2015;;;;;;…). Ας μην κάνουμε τα ίδια και με τα δεκάχρονα του φόρουμ μας.
Για την επιλογή του χώρου νομίζω ότι υπάρχει ήδη η πρόταση του taver που ακούγεται ενδιαφέρουσα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Πιθανή ημερομηνία;
Προτείνω το ΠΣΚ 9-11/10
Ας ανοίξει όμως καινούργιο thread
Α, όχι πάλι, ενίσταμαι και εξανίσταμαι... Πρόπερσι, το κανονίσατε πάνω σε ταξίδι μου. Πέρισυ το κανονίσατε πάνω σε ταξίδι μου. Ε όχι και τρίτη φορά σερί...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Α, όχι πάλι, ενίσταμαι και εξανίσταμαι... Πρόπερσι, το κανονίσατε πάνω σε ταξίδι μου. Πέρισυ το κανονίσατε πάνω σε ταξίδι μου. Ε όχι και τρίτη φορά σερί...
Μon cher πού να ξέρω το πρόγραμμα ταξιδιών σου; τον ακάθιστο έχεις :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom