Συνάντηση #3

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η παρέα μεγαλώνει, και προτείνω συνάντηση κατ'αρχήν για να γνωριστούμε με τους νέοπες (μούμεινε η ορολογία του στρατού), αλλά και για να επαναπροσδιοριστούν οι αρχές και τα πιστεύω του site. :D


Τι λέτε; Κάπου μεταξύ 20 και 25 Ιουλίου που θάμαι Άθενς; Παίζει ή να το αφήσουμε για Σεπτέμβρη;
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εγω ειμαι μεσα.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Συμφωνώ απόλυτα. Χρειάζεται άμεσα μια συνάντηση.
Υπάρχουν μερικά θέματα:
1. Πότε γυρίζεις πίσω (20-25 Ιουλίου)
2. Πότε θα κατέβει Αθήνα ο Μεξικάνος (έχω αποκλειστικές πληροφορίες ότι θα έρθει μια βόλτα)
3. Οι λοιποί εκτός Αθήνας συμφορουμίτες υπάρχει προοπτική να κατέβουν σύντομα Αθήνα;

Και φυσικά να κανονίσουμε μέρα, ώρα και μέρος
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
Προτείνω τη Δευτέρα 23 Ιουλίου 2007, 3:00 - 6:00 το πρωι, στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος... θα ειμαι σε transit για Λαρνακα, με φρέσκα νεα απο Βαρκελώνη και Sitges!!! Δε μπορει να τη χάσω αυτή τη συνάντηση!!!

Βάλτε ξυπνητήρια και μην πει κανείς οτι δε μπορεί για λόγους δουλειας, αφού ποιος δουλευει εκεινες τις μαυρες ωρες??? μονο τα μέλη του ταξιδια.γρ :)))
 

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Συμφωνώ και μάλιστα το σκεφτόμουνα κι εγώ αυτές τις μέρες.
Αγγελική, εμένα η ιδέα σου μ' αρέσει πάρα πολύ πραγματικά, χωρίς πλάκα. Εξάλλου θα είμαστε και σε ένα μέρος κατάλληλο για να συζητήσουμε για .... ταξίδια. :)
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
για πλακα το ειπα...
να δουμε τι λεν και οι υπολοιποι συμφορουμιτες!

...
 

*The_Mexican*

Banned
Μηνύματα
224
Likes
2
Εγώ από βδομάδα θα κατέβω μάλλον για πολύ λίγο (από Τριτή και μετά)αλλά αν γίνει τπτ κανά σκηνικό εγώ έρχομαι δν είναι τπτ σιγά...
αλλά για 20 - 25 Ιουλίου λίγο δύσκολο γιατί θα είμαστε στην τελική ευθεία για το live μας..οπότε ....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ε να δούμε κάποια ημερομηνία που να βολεύει τους περισσότερους. Στην ανάγκη το συνδυάζουμε με καμιά εκδρομή στη Βέροια να δούμε και τον Βαγγέλη. :D
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Και εγώ είμαι μέσα αρκεί να ξέρω λίγο νωρίτερα για να κανονίσω.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μού άρεσε η ιδέα να ρθείτε στη Βέροια.
Εγώ θα ειμαι στο Ελ. Βενιζέλος στις 20/7 , 2-4 το πρωι ( ειπαμε, πετάμε για Πράγα, πρωτο ταξίδι του υιού μας)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Βλέπω συνέχεια αεροδρόμια και χαίρομαι. Μήπως θα γίνει το στέκι του forum; Να κάνουμε μια λίστα με τις μελλοντικές παρουσίες μας στο αεροδρόμιο και να οργανώνουμε αποχαιρετισμούς και καλωσορίσματα; :) :) :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom