Συντήρηση της gallery

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Η φωτογραφική μας γκάλερυ θα μείνει "κλειδωμένη" για νέες προσθήκες το επόμενο διάστημα καθώς πρέπει να γίνει μια σειρά εργασιών συντήρησης.

Θα μπορείτε να βλέπετε όλες τις φωτογραφίες και τα άλμπουμ που βρίσκονται εκεί, αλλά δε θα μπορείτε να ανεβάζετε καινούριο υλικό μέχρι να ολοκληρωθούν οι εργασίες.

Η ιστορία αυτή θα διαρκέσει μερικές εβδομάδες, ευχαριστούμε για την κατανόηση.

:)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Πότε με το καλό αναμένεται να ανοίξει η γκαλλερυ;
υπάρχει πιθανότητα τελικά να μπορουν να αναρτώνται οι φωτογραφίες με τη σειρά που φορτώνονται;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Έχουμε δουλειά ακόμη - ουσιαστικά αυτό που γίνεται είναι προετοιμασία για να μεταφερθούμε σε μια καινούρια γκάλερυ που είναι η επίσημη γκάλερυ της πλατφόρμας που έχουμε, και εκεί θα υπάρχουν διαφορετικές λειτουργίες, ενδεχομένως και αυτή που ζητάς.

Μόλις το πράγμα προχωρήσει θα ενημερώσω για να δοκιμάσουμε τα νέα κόλπα :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
:) ακούγονται πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Yπάρχει η πιθανοτητα να μπορούμε να αναρτούμε φωτογραφίες στις ιστορίες (εννοείται downsampled) απευθείας από το σκληρό μας δίσκο χωρίς να χρειάζεται να τις αναρτούμε διαδικτυακά κάπου πρώτα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Τι εννοείς χωρίς να τις αναρτείς κάπου διαδικτυακά - για να τις δείξεις στο διαδίκτυο, πρέπει να τις βάλεις στο διαδίκτυο :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Mάλλον δεν έγινα κατανοητός.
Στη παρούσα διαδικασία μπορούν να εισάγονται σε μια ιστορία φωτογραφίες που είναι ΗΔΗ αναρτημένες στο διαδίκτυο (σε οποιαδήποτε γκαλλερύ ή άλμπουμ)
Εγώ μιλώ για επιλογή που να εισάγεις τη φωτογραφία στην ιστορία από το σκληρό δίσκο, ΧΩΡΙΣ να έχει προηγηθεί διαδικτυακή ανάρτηση κάπου. Δηλαδή το κουμπάκι να μην σου ζητάει διεύθυνση URL αλλά folder στο σκληρό σου (όπως ακριβώς γίνεται στην γκάλλερυ). Εννοείται με αυτό το τρόπο θα αναρτηθεί τελικά στο διαδίκτυο στα πλαίσια της ιστορίας.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Mάλλον δεν έγινα κατανοητός.
Στη παρούσα διαδικασία μπορούν να εισάγονται σε μια ιστορία φωτογραφίες που είναι ΗΔΗ αναρτημένες στο διαδίκτυο (σε οποιαδήποτε γκαλλερύ ή άλμπουμ)
Εγώ μιλώ για επιλογή που να εισάγεις τη φωτογραφία στην ιστορία από το σκληρό δίσκο, ΧΩΡΙΣ να έχει προηγηθεί διαδικτυακή ανάρτηση κάπου. Δηλαδή το κουμπάκι να μην σου ζητάει διεύθυνση URL αλλά folder στο σκληρό σου (όπως ακριβώς γίνεται στην γκάλλερυ). Εννοείται με αυτό το τρόπο θα αναρτηθεί τελικά στο διαδίκτυο στα πλαίσια της ιστορίας.
Αυτό που λες υπάρχει ήδη από την επιλογή Ανέβασμα Αρχείου. Και ανεβάζεις από τον σκληρό σου δίσκο. Εννοείς κάτι άλλο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom