Τί έπαθαν οι ιταλόφιλοι? Για Σαλέντο κανείς?

Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τί έγινε η ομάδα? Κανείς δεν απαντά ή λείπετε όλοι στην ιταλία?

Για να δω κίνηση στο παρακάτω:
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...%F9%F1%E9%DC-%F0%F1%EF%F4%DC%F3%E5%E9%F2.html

Παρακαλώ για την συνδρομή σας.:xmas_sad:
ή πολύ απλά δεν έχει πάει κανείς μας..
χωρίς να θέλω να σ'απογοητεύσω, καλά λόγια δεν έχω ακούσει πάντως. ότι δηλαδή δεν αξίζει να μένει κάποιος εκεί. ημερήσια ναι. γιατί θέλετε εκεί και όχι στο όμορφο Lecce πχ?
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Σίγουρα είναι στο πρόγραμμα να επισκεφτούμε το Λέτσε και μάλιστα παραπάνω από μια φορά. Απλά, επειδή θα είμαστε μεγαλούτσικη παρέα, θα προτιμούσαμε κάτι πιο προς την εξοχή (τύπου μεγάλης βίλλας ή αγροτοτουρισμού) ώστε να μπορούμε να είμαστε αρκετά μαζί.
Το Λέτσε είναι η εναλλακτική σε περίπτωση που δεν βρούμε κάτι αξιόλογο αντίστοιχο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σίγουρα είναι στο πρόγραμμα να επισκεφτούμε το Λέτσε και μάλιστα παραπάνω από μια φορά. Απλά, επειδή θα είμαστε μεγαλούτσικη παρέα, θα προτιμούσαμε κάτι πιο προς την εξοχή (τύπου μεγάλης βίλλας ή αγροτοτουρισμού) ώστε να μπορούμε να είμαστε αρκετά μαζί.
Το Λέτσε είναι η εναλλακτική σε περίπτωση που δεν βρούμε κάτι αξιόλογο αντίστοιχο.
για δες αυτά χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία:
VILLA ELISABETTA - BED and BREAKFAST, COUNTRY HOUSE
Masseria Palombara Agriturismo
Masseria Macurano: Agriturismo nel Salento
:: AZIENDA AGRITURISTICA MASSERIA LA VERNA - ENTREPRISE AGRITOURISTIQUE LA VERNA - THE AGRITOURISTIC LA VERNA ::
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Η εναλλακτικά μπορείς να σκεφτείς και/ή την Καλαβρία, που είναι πανέμορφη!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Δυστυχώς κι εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω μιας και δεν έχω πάει!
Επειδή θέλω πολύ να κάνω κι εγώ ένα road trip προς τα εκεί θα σου έλεγα Lecce,όπως είπες κι εσύ,αλλα και Gallipoli να περάσεις μια βόλτα...
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Καναμε το ταξιδι πριν δυο χρονια αλλα μειναμε στο Λετσε που ειναι εξαισιο!Μπορειτε να βρειτε ενα μικρο b&b και να κανετε κρατηση για ολα τα δωματια σε καλυτερη τιμη. Προτιμηστε αυτα που δινουν θεσεις σταθμευσης οχι για ασφαλεια (εκει δεν ειναι Ναπολη) αλλα γιατι το κεντρο της παλιας πολης δεν ειναι φιλικο στα τετρατροχα. Εναλλακτικα λιγο βορειοτερα βρισκεται το Alberobello με πολλα αγροκτηματα στη γυρω περιοχη(κι εμεις σε τετοιο μειναμε) και ωραια χωρια για βολτες.
Δοκιμασε Accommodations Italy, Hotels, B&B, Farm Holiday, Apartments Italy - BBPlanet.com
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Ευχαριστώ όλους για την συνδρομή.

@Samion, το Elisabetta δείχνει υπέροχο και σε καλό σημείο, σχετικά κέντρο. Άρεσε και στην παρέα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ευχαριστώ όλους για την συνδρομή.

@Samion, το Elisabetta δείχνει υπέροχο και σε καλό σημείο, σχετικά κέντρο. Άρεσε και στην παρέα.
μάλλον είναι στον τυπο που ψάχνεις. έχει και καλά reviews. θα τα χεις δει φανταζομαι.
Villa Elisabetta Country House (Galatina) - Hotel reviews, photos, rates - TripAdvisor
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Είναι ακριβώς ότι ψάχνω. Αναμένεται επιβεβαίωση από την παρέα για να προχωρήσουμε σε κρατήσεις.
Και πάλι ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.215
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom