Μάλτα Ταξίδι Μάλτα και περιορισμοί covid

Μηνύματα
137
Likes
125
Παιδια, ξέρει κανείς που μπορούμε να κανουμε Pcr τεστ στη Μαλτα για την επιστροφή στην Ελλάδα? Υπαρχει δωρεαν κατι ? Αν όχι, τι τιμες παιζουν ?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

Eugeniossel

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Λοιπον, για το τεστ εκει εμεις κλεισαμε ραντεβου περιπου 5 μερες πριν φυγουμε απο ελλαδα στο +356 21324086, ειναι το τηλ του αντιστοιχος τμηματος του υπουργειου υγειας στη Μαλτα.

Getting Tested

Εχει 4-5 δημοσια τεστ centers σε διαφορα μερη, διλαεγεις σε ποιο και σου κλεινουν ραντεβου, σε αυτα τον Αυγουστο ηταν δωρεαν, αποτελεσμα εως 72 ωρες λενε
Στα ιδιωτικα εργαστηρια, κλινικες ηταν 120 ευρω, παντα τον Αυγουστο που περασε, αποτελεσμα εως 24 ωρες λενε
Στο τεστ center οταν το κανεις δηλωσε απαραιτητα οτι ειναι για πτηση και βιαζεσαι, γιατι εμεις το πηραμε χαλαρα και ηρθαν τα αποτελεσματα 5 ωρες πριν την πτηση

Να πατε, θα περασετε ομορφα
Καλησπέρα έχω κλείσει και γω για Μάλτα την επόμενη βδομάδα. Έκλεισα ραντεβού online για τεστ και το έκλεισα 3 μερες μερες πριν την πτήση της επιστροφής για Ελλάδα. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν το συγκεκριμένο τεστ είναι το pcr που ζητάνε για την επιστροφή στην Ελλάδα. Στην ιστοσελίδα απο όπου έκλεισα ραντεβού το γράφουν swab.
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Καλησπέρα έχω κλείσει και γω για Μάλτα την επόμενη βδομάδα. Έκλεισα ραντεβού online για τεστ και το έκλεισα 3 μερες μερες πριν την πτήση της επιστροφής για Ελλάδα. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν το συγκεκριμένο τεστ είναι το pcr που ζητάνε για την επιστροφή στην Ελλάδα. Στην ιστοσελίδα απο όπου έκλεισα ραντεβού το γράφουν swab.
Ναι αυτο ειναι, ειναι το pcr απο τη μυτη....
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Καλησπέρα έχω κλείσει και γω για Μάλτα την επόμενη βδομάδα. Έκλεισα ραντεβού online για τεστ και το έκλεισα 3 μερες μερες πριν την πτήση της επιστροφής για Ελλάδα. Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν το συγκεκριμένο τεστ είναι το pcr που ζητάνε για την επιστροφή στην Ελλάδα. Στην ιστοσελίδα απο όπου έκλεισα ραντεβού το γράφουν swab.
Ειναι δωρεαν ή υπαρχει κάποιο κόστος?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Ευχαριστώ. Θα περιμένω τα νέα σας
Getting Tested
Αναλυτικοτατος ο επισημος οδηγος απ οτι βλεπω φετος ειστε τυχεροι γλυτωνετε και τα τηλεφωνα απο εδω για να βρειτε ραντεβου,τα κλεινεις και οnline!καρφιτσωστε το καπου καποιος αdmin και για τους επομενους που ισως το χρειαστουν!
 

dimistr

Member
Μηνύματα
169
Likes
60
Δεν το γνωρίζω. Όπως προειπε ο φίλος πιο πάνω πέρσυ ήταν δωρεάν. Όταν το κάνω θα σας πω
Μην μας ξεχάσεις όταν με το καλό γυρησες!!! Ετοιμάζομαι να κλείσω για τέλος Ιουλίου!!! Με 2 δόσεις..κ 20 ημέρες μετά...
Πρέπει να κάνω εκεί pcr ή μπορώ να το κάνω κ εδώ???? Γτ εδώ έχω έναν φίλο κ θα μου το κάνει πολύ πολύ οικονομικά!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom