• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για το μήνα Ιανουάριο 2019 !!

Turkish Airlines Ταξίδι με Turkish Airlines μετά τις τελευταίες εξελίξεις

Natasa Tsouf

Member
Επόμενο Ταξίδι
Τόκυο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Καλημέρα σας!
Έχω αγοράσει τα εισιτήριά μας για το πολυπόθητο ταξίδι στην Ιαπωνία. Πετάμε από Θεσσαλονίκη σε 1 μήνα προς Τόκυο , μέσω Κωνσταντινούπολης. Όπως καταλαβαίνετε είμαι σε αναμένα κάρβουνα μετά τα τελευταία γεγονότα στη Τουρκία.
Λυπάμαι για αυτό που συμβαίανει αλλά λυπάμαι και για την πιθανή καταστροφή του ταξιδιού μου με τοσες θυσίες και κόπο οργανώσαμε.
Ποια είναι η γνώμη σας? Να κάνω ακύρωση και να κλείσω με άλλη εταιρεία? Θα πάρω τίποτα πίσω και πότε?Έχω πληρώσει όλο το ποσό - περίπου 1500€
Φφφφ.. μου έχει χαλάσει όλη τη διάθεση :(

mpampis1979

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
γιατι να ακυρωσεις το ταξιδι σου??? θα κανεις μια σταση στην Πολη κ συνεχιζεις... εγω εχω κλεισει 5 μερες στην Κωνσταντινουπολη κ δεν διατιθομαι να τις ακυρωσω!!! ειμαι της αποψης να μην το χαλασεις!

Natasa Tsouf

Member
Επόμενο Ταξίδι
Τόκυο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Σ'ευχαριστώ πολυ Μπάμπη για την άμεση απάντηση! Μου έδωσες λίγο κουράγιο
Καλή συνέχεια :)

evi01

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Κι εγώ έχω κλείσει με turkish για ταξίδι στις 12/8 με στάση 2 ωρών στην Κωνσταντινούπολη και δεν ανησυχώ. Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει πρόβλημα... Τώρα 20 μέρες μετά, κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει.

mikrh tsopana

Member
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μπαινω κι εγω στο κλαμπ! Τον Σεπτεμβρη θα περιμενω 2 1/2 ωρες Κων/πολη αλλά δεν πιστευω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας.

mpampis1979

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Σ'ευχαριστώ πολυ Μπάμπη για την άμεση απάντηση! Μου έδωσες λίγο κουράγιο
Καλή συνέχεια :)
θελω να πιστευω οτι θα καταλαγιασει λιγο το θεμα τωρα.βεβαια απο σημερα κ για τους επομενους 3 μηνες ολη η χωρα τιθεται σε κατασταση εκτακτης αναγκης βαση ερντογαν με οτι αυτο συνεπαγεται...παντως οι πτησεις διεξαγονται κανονικα.ελπιζω να μην υπαρχει κανενα προβλημα

merkourios

Member
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Καλημέρα σας!
Έχω αγοράσει τα εισιτήριά μας για το πολυπόθητο ταξίδι στην Ιαπωνία. Πετάμε από Θεσσαλονίκη σε 1 μήνα προς Τόκυο , μέσω Κωνσταντινούπολης. Όπως καταλαβαίνετε είμαι σε αναμένα κάρβουνα μετά τα τελευταία γεγονότα στη Τουρκία.
Λυπάμαι για αυτό που συμβαίανει αλλά λυπάμαι και για την πιθανή καταστροφή του ταξιδιού μου με τοσες θυσίες και κόπο οργανώσαμε.
Ποια είναι η γνώμη σας? Να κάνω ακύρωση και να κλείσω με άλλη εταιρεία? Θα πάρω τίποτα πίσω και πότε?Έχω πληρώσει όλο το ποσό - περίπου 1500€
Καλημέρα σας!
Καλημέρα σε όλους!
Καλώς σας βρήκαμε!
Εμείς παντρεύουμε τον γιό μας, στις 5 Αυγούστου στο Ελληνικό προξενείο της Κωνςταντινούπολης και δεν εχουμε καθόλου άγχος .Ουτε κάν σκεφτόμαστε να το ακυρώσουμε .Συνηθως μετά απο τέτοια γεγονότα η ασφάλεια είναι πολύ μεγαλύτερη.

mpampis1979

Member
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Καλημέρα σε όλους!
Καλώς σας βρήκαμε!
Εμείς παντρεύουμε τον γιό μας, στις 5 Αυγούστου στο Ελληνικό προξενείο της Κωνςταντινούπολης και δεν εχουμε καθόλου άγχος .Ουτε κάν σκεφτόμαστε να το ακυρώσουμε .Συνηθως μετά απο τέτοια γεγονότα η ασφάλεια είναι πολύ μεγαλύτερη.
συμφωνω απολυτα!!! ουτε κ εγω εχω σκοπο να ακυρωσω την επισκεψη μου που ειναι προγραμματισμενη απο 23-28 αυγουστου! με το καλο ο γαμος!!!

merkourios

Member
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
συμφωνω απολυτα!!! ουτε κ εγω εχω σκοπο να ακυρωσω την επισκεψη μου που ειναι προγραμματισμενη απο 23-28 αυγουστου! με το καλο ο γαμος!!!
Ευχαριστώ πολύ! Τρεις μέρες πριν τον γάμο θα επικοινωνήσουμε με το προξενείο οπότε θα ενημερωθούμε και για την κατάσταση.Οταν επιστρέψουμε θα σας γράψω.

γιατι να ακυρωσεις το ταξιδι σου??? θα κανεις μια σταση στην Πολη κ συνεχιζεις... εγω εχω κλεισει 5 μερες στην Κωνσταντινουπολη κ δεν διατιθομαι να τις ακυρωσω!!! ειμαι της αποψης να μην το χαλασεις!
μπαμπη και εγω εχω κλεισει κωνσταντινουπολη πεντε μερες εικοσι αυγουστου και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα. βοηθησε με!!!!

evi01

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!

alice~

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Μετα απο τόσες τρομοκρατικές επιθέσεις,τόσους τραυματίες και νεκρούς και μετα απο την απόπειρα πραξικοπήματος τι αλλο θέλετε για να πειστείτε πως η Κωνσταντινούπολη ισως δεν ειναι πλέον και ο ασφαλέστερος προορισμός...; Δεν λέω να ακυρώσουμε τα ταξίδια μας και τις πτήσεις μας αλλα πρεπει να εχουμε συναίσθηση του τι συμβαίνει.. Οταν ακούω φράσεις του τύπου "δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας" μετα απο ολα αυτα που έχουν συμβεί,μου φαίνονται τουλάχιστον αστείες... Φιλικά πάντα.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.767
Μέλη
37.749
Νεότερο μέλος
myrtw_m

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom