Turkish Airlines Τurkish Airlines

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Παιδια μη λεμε οτι θελουμε, τριτοκοσμικο το Ατατουρκ? Απο που κι ως που? Εχετε παει σε τριτοκοσμικα αεροδρομια? Το ατατουρκ ειναι μια χαρα αεροδρομιο κι εχεις κ wifi με 1 ευρω αν θες να περασει η ωρα...οτι εχει πολυ κινηση εχει, οτι υπαρχουν καθυστερήσεις υπαρχουν, αλλα οχι κ τριτοκοσμικο..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Ήμουν τόσο μπαϊλντισμένη που ούτε φωτό δεν είχα όρεξη να βγάλω, για να έχω να δείχνω. Τριτοκοσμικό και λίγα λέω.
 
  • Like
Reactions: GTS

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Έχουμε διαφορετική άποψη ίσως για το τι είναι τριτοκοσμικο...
Δηλαδή αν το Ατατουρκ είναι τριτοκοσμικο το αεροδρόμιο της Αβάνας που έψαχνα 50 λεπτά την βαλίτσα μου και τελικά την βρήκα τυχαία;
Που δεν έβαλε το transport και κάτι με έτρωγε και πήγα και την είδα στον ιμάντα του αεροδρομίου του Τοροντο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το Ατατουρκ θυμιζω ειναι το 3ο αεροδρομιο της Ευρωπης σε κινηση επιβατων πολυ περισσοτερους της Μαδριτης, Μοναχου, Φρανκφουρτης κλπ. Φετος αν η κατασταση ηταν αλλιως και δεν σημειωνε μια καμψη, θα γινοταν το 2ο μπροστα και από το CDG.. Απλα δεν μπορει να διαχειριστει τοση πολυ κινηση καποιες ωρες κ μερες. Το νεο αν κ όποτε τελειωσει θα απογειωσει την Turkish. Με δεδομενη σταθερη κατασταση στη χωρα βεβαια, πραγμα οχι ιδιαιτερα σιγουρο.
 

Natasa Tsouf

Member
Μηνύματα
8
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Τόκυο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Καλημέρα σας!
Έχω αγοράσει τα εισιτήριά μας για το πολυπόθητο ταξίδι στην Ιαπωνία. Πετάμε από Θεσσαλονίκη σε 1 μήνα προς Τόκυο , μέσω Κωνσταντινούπολης. Όπως καταλαβαίνετε είμαι σε αναμένα κάρβουνα μετά τα τελευταία γεγονότα στη Τουρκία.
Λυπάμαι για αυτό που συμβαίανει αλλά λυπάμαι και για την πιθανή καταστροφή του ταξιδιού μου με τοσες θυσίες και κόπο οργανώσαμε.
Ποια είναι η γνώμη σας? Να κάνω ακύρωση και να κλείσω με άλλη εταιρεία? Θα πάρω τίποτα πίσω και πότε?Έχω πληρώσει όλο το ποσό - περίπου 1500€
Φφφφ.. μου έχει χαλάσει όλη τη διάθεση :(
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
γιατι να ακυρωσεις το ταξιδι σου??? θα κανεις μια σταση στην Πολη κ συνεχιζεις... εγω εχω κλεισει 5 μερες στην Κωνσταντινουπολη κ δεν διατιθομαι να τις ακυρωσω!!! ειμαι της αποψης να μην το χαλασεις!
 

Natasa Tsouf

Member
Μηνύματα
8
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Τόκυο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Σ'ευχαριστώ πολυ Μπάμπη για την άμεση απάντηση! Μου έδωσες λίγο κουράγιο
Καλή συνέχεια :)
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Κι εγώ έχω κλείσει με turkish για ταξίδι στις 12/8 με στάση 2 ωρών στην Κωνσταντινούπολη και δεν ανησυχώ. Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει πρόβλημα... Τώρα 20 μέρες μετά, κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Μπαινω κι εγω στο κλαμπ! Τον Σεπτεμβρη θα περιμενω 2 1/2 ωρες Κων/πολη αλλά δεν πιστευω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Σ'ευχαριστώ πολυ Μπάμπη για την άμεση απάντηση! Μου έδωσες λίγο κουράγιο
Καλή συνέχεια :)
θελω να πιστευω οτι θα καταλαγιασει λιγο το θεμα τωρα.βεβαια απο σημερα κ για τους επομενους 3 μηνες ολη η χωρα τιθεται σε κατασταση εκτακτης αναγκης βαση ερντογαν με οτι αυτο συνεπαγεται...παντως οι πτησεις διεξαγονται κανονικα.ελπιζω να μην υπαρχει κανενα προβλημα
 

merkourios

Member
Μηνύματα
67
Likes
478
Επόμενο Ταξίδι
;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Καλημέρα σας!
Έχω αγοράσει τα εισιτήριά μας για το πολυπόθητο ταξίδι στην Ιαπωνία. Πετάμε από Θεσσαλονίκη σε 1 μήνα προς Τόκυο , μέσω Κωνσταντινούπολης. Όπως καταλαβαίνετε είμαι σε αναμένα κάρβουνα μετά τα τελευταία γεγονότα στη Τουρκία.
Λυπάμαι για αυτό που συμβαίανει αλλά λυπάμαι και για την πιθανή καταστροφή του ταξιδιού μου με τοσες θυσίες και κόπο οργανώσαμε.
Ποια είναι η γνώμη σας? Να κάνω ακύρωση και να κλείσω με άλλη εταιρεία? Θα πάρω τίποτα πίσω και πότε?Έχω πληρώσει όλο το ποσό - περίπου 1500€
Φφφφ.. μου έχει χαλάσει όλη τη διάθεση :(
Καλημέρα σας!
Έχω αγοράσει τα εισιτήριά μας για το πολυπόθητο ταξίδι στην Ιαπωνία. Πετάμε από Θεσσαλονίκη σε 1 μήνα προς Τόκυο , μέσω Κωνσταντινούπολης. Όπως καταλαβαίνετε είμαι σε αναμένα κάρβουνα μετά τα τελευταία γεγονότα στη Τουρκία.
Λυπάμαι για αυτό που συμβαίανει αλλά λυπάμαι και για την πιθανή καταστροφή του ταξιδιού μου με τοσες θυσίες και κόπο οργανώσαμε.
Ποια είναι η γνώμη σας? Να κάνω ακύρωση και να κλείσω με άλλη εταιρεία? Θα πάρω τίποτα πίσω και πότε?Έχω πληρώσει όλο το ποσό - περίπου 1500€
Φφφφ.. μου έχει χαλάσει όλη τη διάθεση :(
Καλημέρα σε όλους!
Καλώς σας βρήκαμε!
Εμείς παντρεύουμε τον γιό μας, στις 5 Αυγούστου στο Ελληνικό προξενείο της Κωνςταντινούπολης και δεν εχουμε καθόλου άγχος .Ουτε κάν σκεφτόμαστε να το ακυρώσουμε .Συνηθως μετά απο τέτοια γεγονότα η ασφάλεια είναι πολύ μεγαλύτερη.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
Καλημέρα σε όλους!
Καλώς σας βρήκαμε!
Εμείς παντρεύουμε τον γιό μας, στις 5 Αυγούστου στο Ελληνικό προξενείο της Κωνςταντινούπολης και δεν εχουμε καθόλου άγχος .Ουτε κάν σκεφτόμαστε να το ακυρώσουμε .Συνηθως μετά απο τέτοια γεγονότα η ασφάλεια είναι πολύ μεγαλύτερη.
συμφωνω απολυτα!!! ουτε κ εγω εχω σκοπο να ακυρωσω την επισκεψη μου που ειναι προγραμματισμενη απο 23-28 αυγουστου! με το καλο ο γαμος!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.668
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom