Ιταλία Πληροφορίες για Νάπολη

connosp

Member
Μηνύματα
389
Likes
827

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Θέλω απλά να υπερθεματισω ότι η κάρτα campania για 3 μέρες είναι απίστευτο deal. Το κόστος της είναι 32ε, έχει απεριόριστες διαδρομές με μέτρο και circumvesuviana, σου δίνει 2 δωρεάν εισόδους αρχαιολογικό στη ναπολι και πομπηια έχουν από 15ε και σου δίνει και έως 50% έκπτωση αφού έχεις πάρει τα δωρεάν. Herculaneum πχ 6.5 αντί για 13. Πολύ large οι Ιταλοί!

Υγ: νομίζω ότι δεν έχει τονιστεί αρκετά στο φόρουμ τι επιπέδου αρχαιολογικος χώρος είναι το herculaneum. Είδα πρώτα την πομπηια και σκεφτόμουν ότι και λίγα είχα ακούσει γι'αυτο το μέρος. Σοκ και δέος πραγματικά. Και παρόλα αυτά με το herculaneum έμεινα με το στόμα ανοιχτό! Θα γράψω ποστ αποθεωσης μέσα στη βδομάδα.
 

bellaGeo

Member
Μηνύματα
30
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
singapore!
Καλησπέρα σε όλους !Ταξιδευω με μια φίλη για δυο βραδιά στην Νάπολη !Δεν μας ενδιαφέρουν αρχαιολογικοί χώροι παρά μόνο το γήπεδο της Νάπολη ,και θα ήθελα να μου πείτε αν βολεύει να πάμε εκδρομή την μια ημέρα sorrento και amalfi coast !Επισης δεν έχω ιδέα το που να μείνουμε !Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων !
 

connosp

Member
Μηνύματα
389
Likes
827
Καλησπέρα σε όλους !Ταξιδευω με μια φίλη για δυο βραδιά στην Νάπολη !Δεν μας ενδιαφέρουν αρχαιολογικοί χώροι παρά μόνο το γήπεδο της Νάπολη ,και θα ήθελα να μου πείτε αν βολεύει να πάμε εκδρομή την μια ημέρα sorrento και amalfi coast !Επισης δεν έχω ιδέα το που να μείνουμε !Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων !
Δες αυτό το άρθρο
Campania Express 2022: il treno diretto da Napoli a Pompei, Ercolano e Sorrento | Napoli da Vivere
στο τέλος έχει τα δρομολόγια αλλά οι κάτω σύνδεσμοι δεν ξέρω γιατί δεν κατεβαίνουν. Η διαδρομή όνειρο!!!! όπως και το Sorrento!!!!!Όσο για την διαμονή έχει άπειρα B&B!!!!!!AAA κάνε νηστεία πριν πας!!!
 

bellaGeo

Member
Μηνύματα
30
Likes
8
Ταξίδι-Όνειρο
singapore!
Δες αυτό το άρθρο
Campania Express 2022: il treno diretto da Napoli a Pompei, Ercolano e Sorrento | Napoli da Vivere
στο τέλος έχει τα δρομολόγια αλλά οι κάτω σύνδεσμοι δεν ξέρω γιατί δεν κατεβαίνουν. Η διαδρομή όνειρο!!!! όπως και το Sorrento!!!!!Όσο για την διαμονή έχει άπειρα B&B!!!!!!AAA κάνε νηστεία πριν πας!!!
Ευχαριστώ πολύ !Δεμ ξέρω γιατί αλλά το άρθρο μου το βγάζει στα ιταλικά
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.838
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Να σας ρωτήσω : Η Προτσίντα από τη Νάπολη πόση ώρα απέχει ;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.251
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom