Βιετνάμ Ινδονησία Ταϊλάνδη Ταξίδι σε Phuket, Vietnam και Μπαλί

dgiou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα σε όλους! Συνέχεια διάβαζα τις ταξιδιωτικές σας εμπειρίες με τεράστιο ενδιαφέρον και αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος καθώς η βοήθειά σας θα είναι πολύτιμη στο ταξίδι που ετοιμάζω. Θέλω να ταξιδέψω στο Phuket, στο Μπαλί και στο Βιετνάμ στο Ανόι. Ενώ έχω βρει αρκετά πράγματα το αρχικό πλάνο ήταν στους προορισμούς να προστεθεί και το νησί Παλαουαν στις Φιλιππίνες πράγμα που πλέον το βλέπω αρκετά δύσκολο καθώς θα έχω μαζί μου την 9 μηνών κόρη μου και οι πτήσεις δεν συνδυάζονται εύκολα. Παρόλα αυτά θέλω να επισκεφτώ και κάποιο νησί για μπάνιο και χαλάρωση. Έχω κάνει ήδη ένα ταξίδι στο Λανγκαουι στην Μαλαισία και ψάχνω κάτι παρόμοιο. Η ερώτησή είναι: πρέπει να βρω ένα νησί να πάω 5 μέρες ή να αρκεστώ στις παραλίες του Μπαλί και του Phuket με τα phi phi island? Και όσον αφορά το νησί phi chop στο Βιετνάμ αξίζει να πάμε ή θα μας φανεί πολύ λίγο σε σχέση με τα υπόλοιπα μέρη;;;
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και αναμένω τις συμβουλές σας!
 

fani b

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
. Ενώ έχω βρει αρκετά πράγματα το αρχικό πλάνο ήταν στους προορισμούς να προστεθεί και το νησί Παλαουαν στις Φιλιππίνες πράγμα που πλέον το βλέπω αρκετά δύσκολο καθώς θα έχω μαζί μου την 9 μηνών κόρη μου και οι πτήσεις δεν συνδυάζονται εύκολα. Παρόλα αυτά θέλω να επισκεφτώ και κάποιο νησί για μπάνιο και χαλάρωση. Έχω κάνει ήδη ένα ταξίδι στο Λανγκαουι στην Μαλαισία και ψάχνω κάτι παρόμοιο. Η ερώτησή είναι: πρέπει να βρω ένα νησί να πάω 5 μέρες ή να αρκεστώ στις παραλίες του Μπαλί και του Phuket με τα phi phi island? Και όσον αφορά το νησί phi chop στο Βιετνάμ αξίζει να πάμε ή θα μας φανεί πολύ λίγο σε σχέση με τα υπόλοιπα μέρη;;;
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και αναμένω τις συμβουλές σας!
σκεφτομαι ακριβως το ιδιο . κανατε τελικα το ταξιδι ?
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
σκεφτομαι ακριβως το ιδιο . κανατε τελικα το ταξιδι ?
Να βλέπεις ημερομηνίες των θεματων και των μυνηματων.
Οσο πιο συγκεκριμενες ερωτήσεις κάνεις τοσο πιο πολυ θα βοηθηθείς απο τις απαντήσεις
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.615
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom