Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Δυστυχώς και να μην πας καθόλου το ίδιο θα είναι αφού η Fontanta di Trevi είναι καλυμμένη με σκαλωσιές λόγω εργασιών συντήρησης/αποκατάστασης.
Ορίστε και οι αποδείξεις:
http://www.skylinewebcams.com/el/webcam/italia/lazio/roma/fontana-di-trevi.html
Μου εφτιαξες την μερα.... Θα είμαι το μοναδικό άτομο που δεν θα δει την fontana di trevi... Ξενέρωσα τώρα
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μου εφτιαξες την μερα.... Θα είμαι το μοναδικό άτομο που δεν θα δει την fontana di trevi... Ξενέρωσα τώρα
Ευκαιρια να ξαναπας....εχει και αλλα πολυ ωραια μερη,η Ρωμη,που θα σε αποζημιωσουν:)
 

Yuhu

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ναι σωστό και αυτό... Ίσως και να κλείσουμε ιντερνετικα για Σάββατο. Οκ ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Θα κοιτάξω να βγάλω σήμερα πρόγραμμα..
Αν το επιχειρήσεις τελικά γράψε μας την εμπειρία σου! Θα με ενδιέφερε πολύ καθώς προγραμματίζω αντίστοιχη επίσκεψη τέλος Μαρτίου.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

mike frag

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
την Κυριακή πρόκειται να ταξιδέψω για ρωμη 10 μέρες κ θέλω να επικοινωνω με Ελλάδα κ δεν ξέρω τον τρόπο. αν με πάρουν χρεώνονται και οι δυο? αν ο Έλληνας έχει δωρεάν χρόνο προς εξωτερικό με περνει τζαμπα? αν αγορασω ιταλική σιμ? έχετε κατι υπόψιν σε ιταλικό νούμερ που να συμφέρει? ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

niki_zor

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
Χαχαχαχα άλλα συντριβάνια για παρηγοριά...;;;;;
Κ εγω που εχω παει κ άλλες 4 φορές κ Την εχω δει, τωρα που δεν θα την δω όπως πρεπει παλι εχω ξενερώσει! Δεν την χορταίνω..
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Μου εφτιαξες την μερα.... Θα είμαι το μοναδικό άτομο που δεν θα δει την fontana di trevi... Ξενέρωσα τώρα
Μη στεναχωριεσαι δεν εισαι το μονο :haha:, και εμεις ετσι την βρηκαμε, τελειες πλατειες με συντριβανια η navona και το pantheon, πολυ ομορφα σημεια που σε καθηλωνουν :)
 

niki_zor

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
NEW YORK
θα κλείσω εισητήρια για το Βατικανό μέσω Internet. Να επιλέξω και audioguide ή δεν βοηθάει ιδιαίτερα?
Να φανταστώ ότι δεν υπάρχουν ελληνικά.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
αν με πάρουν χρεώνονται και οι δυο?
Ναι

ο Έλληνας έχει δωρεάν χρόνο προς εξωτερικό με περνει τζαμπα?
Οχι. Ετσι κι αλλιώς για αυτόν είναι σαν είσαι Ελλάδα, αφού έχεις ελληνική σύνδεση.
Πάρε οπωσδήποτε τηλέφωνο την εταιρεία του παρόχου σου γιατί πλεον υπαρχουν υπηρεσίες περιαγωγής με τις οποίες εκμεταλλεύσαι το δωρεάν χρόνο σου με μικρή χρέωση ανα κλήση, να δεις αν σε συμφέρει.
Για τα άλλα που ρωτάς δεν ξέρω.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom