Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

burtonitsa

Member
Μηνύματα
102
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Αν δεν επιτεθούν τζιχαντιστές μπορεί να γίνει κανένας σεισμός και να σου βρεθεί ο τρούλος στο κεφάλι. Άστο καλύτερα, πού να τρέχεις τώρα...
Το θέμα πάντως είναι οτι θα πάμε απο τρούλο τελικά....
 

mike frag

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ευχαριστώ πολύ ολους σας. αν παρω ιταλικο νουμερο ξέρει κανείς κάποιο που να συμφέρει ή εστω να ξέρει κτ?
 

marina vs

Member
Μηνύματα
105
Likes
111
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!!!
Θα φέρω γύρα στη Ρώμη μια ολόκληρη μέρα λόγω πτήσης με ανταπόκριση, ωστόσο δεν μπορώ να κουβαλάω τις αποσκευές μου και λέω να τις αφήσω στο luggage lockers service στο σταθμό του τρένου. Θεωρείτε ασφαλές το να αφήσω και το laptop μου εκεί?? Καθώς απότι διάβασα εδώ μέσα το κλέψιμο στην Ρώμη πάει σύννεφο...
 

marianna66

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα .Θελω κ εγω να ρωτησω γιατι εχω κανονισει 6 Μαρτιου αναχωρηη.
Η καρτα roma pass περιλαμβανει και το βατικανο?ξερετε? συμφερει η οχι?
 

smaria

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΟΣ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΒΙΕΤΝΑΜ
Ερώτηση 1... Σε περίπτωση που δεν επισκεφτούμε τo μουσείο και galleria Villa Borguese αξίζει να βγάλουμε Roma Pass??
Ερώτηση 2... Για το Colloseo υπάρχει δυνατότητα να προμηθευτούμε μέσω ιντερνετ εισητήρια ούτως ώστε να μην περιμένουμε στην ουρά??
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
σ ευχαριστώ jimp για την απάντηση. το καλύτερο το λές για το ξενοδοχείο ή για την περιοχή??
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κοιταξα μονο την περιοχη,τωρα για σχολια καθαρα σαν ξενοδοχεια ή σαν δωματια δεν εδωσα σημασια.
Δες και το rezidenza domizia smart design στο amoma, το ειδα στα 295.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τώρα να δώσει 500 ευρω για 3 βραδια σε ξενοδοχείο 3 αστέρων μόνο και μόνο επειδή ειναι κοντα στη Piazza di Spagna?
Εγώ λοιπόν Μάκη , αν θες να μην είσαι μεσα στη βαβούρα ,θα πρότεινα να κινηθείς λίγο πιο έξω απο τα αξιοθέατα ( όχι πολύ έξω μη φανταστείς ) Στα 475 με πρωινό υπάρχει το 4αστερο Mercure Colosseo ( τιμή που ειδα στο site )
Με φανταστική θέα , πλήρως ανακαινισμένο ( έχω μείνει πριν την ανακαίνιση και ηταν μια χαρά )
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.368
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom