Λίβανος Ταξίδι στη Βηρυτό

Eva4

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σας
Θέλω να πάω στη Βηρυττό αλλά έχω επισκεφτεί το Ισραήλ τον καλοκαίρι που πέρασε
Δεν έχω σφραγίδα στο διαβατήριο .μπορει να αμτιμετωπισω πρόβλημα ;
 

kostas travel

Member
Μηνύματα
57
Likes
197
Ταξίδι-Όνειρο
Μιανμάρ
Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος που να ξέρει τι κατάσταση επικρατεί στην Βηρυτό αυτό το διάστημα; την έχει επισκεφτεί πρόσφατα να μας δώσει πληροφορίες;
 

giota235

Member
Μηνύματα
140
Likes
364
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Καλησπέρα σε όλους! Μήπως έχει ταξιδέψει κάποιος πρόσφατα στη Βηρυτό; Αν ναι, γνωρίζετε εάν είναι υποχρεωτική η βίζα; Θα μιλήσω με την πρεσβεία φυσικά αλλά θα ήθελα να μου πείτε κι εσείς! Thankss in advance!!
 
Last edited:

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπέρα σε όλους! Μήπως έχει ταξιδέψει κάποιος πρόσφατα στη Βηρυτό; Αν ναι, γνωρίζετε εάν είναι υποχρεωτική η βίζα; Θα μιλήσω με την πρεσβεία φυσικά αλλά θα ήθελα να μου πείτε κι εσείς! Thankss in advance!!
Δε χρειάζεται βίζα εκ των προτέρων για το Λίβανο για τους κατόχους Ελληνικών διαβατηρίων. Εκδίδεται επιτόπου Visa on Arrival.

Τι μανία είναι αυτή να ενοχλείτε τις πρεσβείες για ερωτήσεις που απαντώνται με 2 λεπτά στο google... (ελπίζω να εννοείται κάποια πρεσβεία του Λιβάνου στην Ελλάδα ή όπου ζείτε, κι όχι κάποια πρεσβεία της Ελλάδας στη Βηρυτό, που δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ).
 

giota235

Member
Μηνύματα
140
Likes
364
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Δε χρειάζεται βίζα εκ των προτέρων για το Λίβανο για τους κατόχους Ελληνικών διαβατηρίων. Εκδίδεται επιτόπου Visa on Arrival.

Τι μανία είναι αυτή να ενοχλείτε τις πρεσβείες για ερωτήσεις που απαντώνται με 2 λεπτά στο google... (ελπίζω να εννοείται κάποια πρεσβεία του Λιβάνου στην Ελλάδα ή όπου ζείτε, κι όχι κάποια πρεσβεία της Ελλάδας στη Βηρυτό, που δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ).
Καλησπέρα και ευχαριστώ για την απάντηση. Προφανώς και θα μιλήσω με την πρεσβεία στην Αθήνα, όπου και κατοικώ και όχι άλλης χώρας. Το google δεν είναι η πιο φερέγγυα πηγή πληροφόρησης για όλα τα ζητήματα και δεν διακινδυνεύω να χάσω ένα ταξίδι, το οποίο ξεκινάει από την Αθήνα και τελειώνει στη Ζανζιβάρη με στάση στη Βηρυτό για να μην "ενοχλήσω" την πρεσβεία, στην οποία άπτονται ζητήματα όπως και αυτό.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.419
Likes
5.230
Οι πωλήσεις εισιτηρίων με την αιγαίου για Βηρυτό αρχίζουν ξανά από τις 9 Φεβρουαρίου, και για ΤΕΛ Αβιβ από 31 Ιανουαρίου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom