Ιταλία Ταξιδι στην Ιταλια

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Απο Μπολονια προτεινω Ραβεννα για ισχυρες δοσεις πολιτισμου.
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
τοσκάνη
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.Καταλήξαμε να επισκεφθούμε μία μέρα τη σιένα και μία μέρα τη βερόνα!!! Θα ήθελα να ακούσω τις απόψεις σας , όσον αφορά την ενοικίαση αυτοκινήτου..
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Los Angeles
Καλησπέρα!!!!
Ήμουν Ιταλία τη βδομάδα μετά το Πάσχα για 4 μέρες.
Από Νέα Αγχίαλο για Μπέργκαμο.
Να υποθέσω πως θα πάτε με Ryanair;
Γιατί δεν έκλεισες και ένα αυτοκίνητο από το site της Ryanair παράλληλα με το εισιτήριο.
Εμείς νοικιάσαμε από τη Hertz ένα citroen C4 1.6 από Τετάρτη στις 5 το απόγευμα έως Κυριακή 5 το πρωί με 82 ευρώ. Όι τιμές μέσω του site της Hertz ήταν διπλάσιες και έτσι καταλήξαμε να το νοικιάσουμε με τον παραπάνω τρόπο.
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
τοσκάνη
Καλημερα!! Λοιπον ειμαστε στην οργανωση του ταξιδιου ακομα! Τωρα θα κλεισουμε τα εισιτηρια! Δηλαδη μεσω της ραιανερ ειναι πιο οικονομικο το αμαξι; Σε μια γρηγορη ερευνα που καναμε, βρηκαμε στο σαιτ της χερτς αμαξι με τη μερα στα 35 ευρω!
 

Θαλασσινη

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα , σκεφτομαι τον αλλο μηνα να πραγματοποιησω ενα ταξιδι για πρωτη φορα στην Ευρωπη.
Εχω επιλεξει την Ιταλια και συγκεκριμενα το Πανοραμα Ιταλιας με το singature travel εχω βρει .
Οποιος γνωριζει οτιδηποτε σχετικα με το ταξιδι αυτο θα ηθελα να με ενημερωσει.Αν αξιζει , αν ειναι κουραστικο,
Ευχαριστω
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Κουραστικο ειναι. Πολλα χιλιομετρα και συνεχεια στο τρεξιμο, χωρις να βλεπεις κατι. Και ολα αυτα με 780 € !!!!!! Μαλλον να διαλεξεις κατι αλλο με λιγοτερες πολεις.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Όντως. Θα σε "φάνε" οι δρόμοι. Προσωπική μου άποψη να διαλέξεις, για τόσες μέρες, μια πόλη, ή Φλωρεντία ή Βενετία. Θα είναι και φθηνότερο. Και ξαναπάς.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
& εμένα απίστευτο τρέξιμο μου φαίνεται.
Στην ουσία θα πας σε τόσα μέρη και δεν θα δεις τίποτα.
σκέφτεστε αποκλειστικά με γκρουπ? Γιατι νομίζω μόνοι σας μπορείτε να το κανονίσετε φθηνοτερα, απλά πχ να το περιορίζατε. 6 μέρες θα μπορούσες να πας Φλωρεντία και να το συνδυασεις με Τοσκάνη
. Αν δεν είχε Βερόνα και Βενετία νομίζω θα ήταν λίγο καλύτερο αυτό το πρόγραμμα που εχουν φτιάξει.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
:haha: Μου αρέσει που γράφει συνέχεια "ελεύθερος χρόνος". Αυτό δεν είναι πρόγραμμα, είναι το γνωστό ανέκδοτο "τρέχω, τρέχεις, κυνηγώ" χωρίς τα κουδουνάκια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom