Περού Εσωτερικές πτήσεις στο Περου

JensFellas

Member
Μηνύματα
41
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
?!
Καλησπερα σε όλους,
Για να μην ανοίξω παράλληλο θέμα. Προσπαθώ να κλείσω εισιτήρια με LATAM (από το website τους) για εσωτερικές πτήσεις στο Περού αλλά μου απορρίπτει όλες τις κάρτες που έχω. Η εξυπηρέτηση πελατών τους είναι για κλάματα...

Έχετε καμία άλλη εναλλακτική;
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.406
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Καλησπερα σε όλους,
Για να μην ανοίξω παράλληλο θέμα. Προσπαθώ να κλείσω εισιτήρια με LATAM (από το website τους) για εσωτερικές πτήσεις στο Περού αλλά μου απορρίπτει όλες τις κάρτες που έχω. Η εξυπηρέτηση πελατών τους είναι για κλάματα...

Έχετε καμία άλλη εναλλακτική;
Και μενα το ιδιο. Εκανα απειρες προσπαθειες
Τελικα εκλεισα με Peru Star και Sky Airlines
Με την Peru star Chiclayo-Lima η πτηση ηταν μια χαρα στην ωρα της. Με sky airlines πεταω 7-11.
 
D

Delmem38110

Guest
Καλησπερα σε όλους,
Για να μην ανοίξω παράλληλο θέμα. Προσπαθώ να κλείσω εισιτήρια με LATAM (από το website τους) για εσωτερικές πτήσεις στο Περού αλλά μου απορρίπτει όλες τις κάρτες που έχω. Η εξυπηρέτηση πελατών τους είναι για κλάματα...

Έχετε καμία άλλη εναλλακτική;
ίσως από τις εφαρμογές τους για κινητά είναι καλύτερα;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Καλησπερα σε όλους,
Για να μην ανοίξω παράλληλο θέμα. Προσπαθώ να κλείσω εισιτήρια με LATAM (από το website τους) για εσωτερικές πτήσεις στο Περού αλλά μου απορρίπτει όλες τις κάρτες που έχω. Η εξυπηρέτηση πελατών τους είναι για κλάματα...

Έχετε καμία άλλη εναλλακτική;
Ναι, να κλεισεις μέσω μηχανής αναζήτησης.
 
D

Delmem38110

Guest
Ναι, να κλεισεις μέσω μηχανής αναζήτησης.
ας δοκιμάσουν πρώτα με τις επίσημες εφαρμογές κάθε εταιρείας σε ios και android και ας πάρουν σαν τελική λύση τις μηχανές αναζήτησης. είναι σχεδιασμένες να δέχονται δεδομένα από την περιοχή που είναι διαθέσιμες όπως και οι διαχειριστές πληρωμών επίσης.
αν καταφέρει να κάνει πληρωμή από κει δεν βάζει μεσάζοντα στο εισιτήριο μια μηχανή αναζήτησης η ένα τουριστικό γραφείο για παν ενδεχόμενο.
με την αβιανκα που κλείσαμε πρόσφατα δούλεψε από την εφαρμογή αλλά όχι από τη web σελίδα τους.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Με τη Λαταμ έχω αντιμετωπίσει και εγώ πρόβλημα στο παρελθόν και αναγκάστηκα να αγοράσω το εισιτήριο από τρίτο. Μάλλον αφορά ειδικά τη Λαταμ το πρόβλημα.
 
D

Delmem38110

Guest
Με τη Λαταμ έχω αντιμετωπίσει και εγώ πρόβλημα στο παρελθόν και αναγκάστηκα να αγοράσω το εισιτήριο από τρίτο. Μάλλον αφορά ειδικά τη Λαταμ το πρόβλημα.
δοκίμασε την εφαρμογή σε παρακαλώ την επόμενη φορά. εινα σχεδιασμένη για την περιοχή μας.
δεν το λέω με σιγουριά γιατί ακόμα δεν το έχω κάνει. αλλά μάλλον περνάνε οι πληρωμές. πρέπει να είναι θέμα διαχειριστή πληρωμών πιο πολύ παρά της ίδιας της εταιρείας.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Οποιος καταφερει να βγάλει άκρη με την εξυπηρέτηση πελατών της Latam είναι ήρωας. Οι άνθρωποι κάνουν τεστ IQ στους υποψήφιους προς πρόσληψη και παίρνουν μόνο όσους κόβονται.
 
D

Delmem38110

Guest
μετά από πάμπολλες άκαρπες προσπάθειες στις ιστοσελίδες της ΛΑΤΑΜ ανά τον κόσμο βγάλαμε τα εισιτήρια από Λίμα για κουσκο με την κιουι. χωρίς βαλίτσα η χειραποσκευή, θα τα αφήσουμε στο ξενοδοχείο μας στη λίμα να τα παραλάβουμε στην επιστροφή.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
μετά από πάμπολλες άκαρπες προσπάθειες στις ιστοσελίδες της ΛΑΤΑΜ ανά τον κόσμο βγάλαμε τα εισιτήρια από Λίμα για κουσκο με την κιουι. χωρίς βαλίτσα η χειραποσκευή, θα τα αφήσουμε στο ξενοδοχείο μας στη λίμα να τα παραλάβουμε στην επιστροφή.
Καλή τύχη...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ελπίζω να πάνε όλα καλά. στο πήγαινε διανυκτέρευση σε ξενοδοχείο μέσα στο αεροδρόμιο και στην επιστροφή σε ωραίο κατάλυμα στη μιραφλορες.
Ανάψτε ένα κεράκι κι ελπίζω τα ξενοδοχεία να είναι με ελεύθερη ακύρωση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom