Περού Αεροπορικά εισιτήρια για Περού?

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Νοεμβριο κοιταξα εγω, με KLM KAI AIR FRANCE οι πτησεις.
 
D

Delmem38110

Guest
Υπαρχει προσφορά αυτη τη στιγμη για πτησεις απο Ιταλια, Μιλανο που κοίταξα κατω απο 400 ευρω! Το εχω κανει παλιότερα και για κουβα και μου βγηκε μια χαρα, ακομα και με τις διανυκτερεύσεις στο μιλανο η στο μπεργκαμο, κερδιζεις αρκετα!
χωρίς αποσκευή και σε ελάχιστες ημερομηνίες και όχι από την αεροπορική αλλά από μεσάζοντα.
είναι λίγο ρίσκο ακόμα τέτοιου είδους εισιτήρια.
 

Anastasia12

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Υπαρχει προσφορά αυτη τη στιγμη για πτησεις απο Ιταλια, Μιλανο που κοίταξα κατω απο 400 ευρω! Το εχω κανει παλιότερα και για κουβα και μου βγηκε μια χαρα, ακομα και με τις διανυκτερεύσεις στο μιλανο η στο μπεργκαμο, κερδιζεις αρκετα!
Σαν ψέμα ακούγεται!!Θα το κοιτάξω αν και στο συγκεκριμένο προορισμό δυστυχως με βλεπω με πρακτορειο αφου κανεις δεν ακολουθεί και θέλει πολλή οργάνωση..
 

alakae

Member
Μηνύματα
57
Likes
68
Καλημέρα. Επειδή βρίσκω κάποια φθηνά αεροπορικά για το καλοκαίρι με την Plus Ultra έχει κάποιος κάποια εμπειρία για την αεροπορική αυτή;
 
D

Delmem38110

Guest
Καλημέρα. Επειδή βρίσκω κάποια φθηνά αεροπορικά για το καλοκαίρι με την Plus Ultra έχει κάποιος κάποια εμπειρία για την αεροπορική αυτή;
μικρή εταιρεία με βάση μάλλον Μαδρίτη.
αυτό είναι το δίκτυο της.
123.png
 

alakae

Member
Μηνύματα
57
Likes
68

alakae

Member
Μηνύματα
57
Likes
68
Ποια θεωρείται μια καλή τιμή? Βρίσκω με Latam(όλες τις πτήσεις τις κάνει βέβαια η Iberia εκτός από το Λίμα - Μπογκοτά και την επιστροφή μάλιστα με A350) από Ιταλία στα 480 μέσω Μαδρίτης και επιστροφή μέσω Μπογκοτά-Μαδρίτης.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ποια θεωρείται μια καλή τιμή? Βρίσκω με Latam(όλες τις πτήσεις τις κάνει βέβαια η Iberia εκτός από το Λίμα - Μπογκοτά και την επιστροφή μάλιστα με A350) από Ιταλία στα 480 μέσω Μαδρίτης και επιστροφή μέσω Μπογκοτά-Μαδρίτης.
Θα την έπαιρνα, αλλά δε μας είπες και την εποχή. Πάντως μια χαρά τιμή μου φαίνεται, πόσο πιο κάτω να το βρεις
 

alakae

Member
Μηνύματα
57
Likes
68
Το διάστημα μέχρι τον Ιούλιο που θα ταξιδέψω μου φαίνεται αρκετά μακρινό. Σίγουρα κανένας δε μπορεί να προβλέψει τι θα γίνει μέχρι τότε αλλά έχω την διάθεση να περιμένω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom