Ryanair Τηλέφωνο Ryanair

pioui

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας,
εχω ένα προβλημα με τα εισιτηρια μου με την εταιρεια Ryanair και ψαχνω ένα τηλεφωνο για να επικοινωνησω. γνωριζει κανεις κάποιο?
ευχαριστω
 

maraki86

Member
Μηνύματα
168
Likes
102
Καλημέρα, Επειδή είναι επειγον και δεν μπορω να στειλω email, Υπάρχει κάποιο τηλεφωνο όπου μπορώ να επικοινωνησω με την Ryanair εδω στην Ελλαδα; Σας παρακαλω αν ξερει καποιος ας μου απαντησει. Ειναι επειγον. Ευχαριστω πολυ!!!!
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Είχα και εγώ πρόβλημα προ μηνός και ο μοναδικός τρόπος επικοινωνίας είναι τα τηλεφωνα της Βρετανίας. Θα χρειαστεί να περιμένετε όμως λίγη ώρα στο τηλέφωνο.
 

maraki86

Member
Μηνύματα
168
Likes
102
Ευχαριστώ πολύ! Τους έστειλα email τελικά. :) Πάντως σε περίπτωση που θέλει κάποιος να ακυρώσει το εισητήριο του υπάρχει δυνατότητα επιστροφής χρημάτων??
 

pavlod95

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Θελω να αλλαξω ημερομηνια πτησης και δεν μπορω απο το site. Πιο ειναι το email της ryanair?
 

lio13

Member
Μηνύματα
42
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Canada
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μπορείς να τους στείλεις ένα μήνυμα από εδώ --> http://frd.ie/help/ ή σε αυτή τη διεύθυνση --> [email protected]

Αν και εάν θέλεις να αλλάξεις ημερομηνία πτήσης - εάν η πτήση σου είναι εξαιρετικά φθηνή, ίσως και να συμφέρει να κάνεις νέα κράτηση δυστυχώς.
 
Last edited:

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Θελω να αλλαξω ημερομηνια πτησης και δεν μπορω απο το site. Πιο ειναι το email της ryanair?
Καλως ήρθες στην ιστοσελίδα τεχνικής εξυπηρέτησης της Ryanair.
Ευχαριστούμε πολύ που επέλεξες εμάς για την ενημέρωσή σου.

Το e-mail της εταιρίας μας αναφέρεται στην παρακάτω ιστοσελίδα:
http://www.ryanair.com/ie/questions/contacting-customer-service/

Εάν έχεις οποιαδήποτε άλλη απορία μην διστάσεις να επικοινωνήσεις πάλι μαζί μας. Βρισκόμαστε εδώ για την εξυπηρέτησή σου.
 

pavlod95

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Εστειλα αλλα μου εστειλαν μαλλον αυτοματοποιημενα email που σε παραπεμπουν στα fag του site. Σε περιπτωση που τελικα μπορεσω να επικοινωνήσω υπαρχει χρεωση? Να αναφερω πως δεν εχω κανει ακομα check in.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Κάτσε βρε pavlod95... μπαίνεις σπίτι μας και μας λες "ξεβρακωθείτε να σας ...σω" χωρίς ένα "γεια".
Πες πρώτα μια καλησπέρα, κάτσε να πιούμε ένα καφέ, πες μας τα νέα σου και μετά, μας περιποιείσαι. :)

Είμαστε μια κοινότητα, όχι υπάλληλοι της ryanair.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.367
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom