Τιμές Αεροπορικών 3/12

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Λοιπόν νέος γύρος τιμών που βρήκαμε για αεροπορικά σήμερα, στο Travelstories GO.

  • Αθήνα > Ρώμη - 14 με 18 Ιανουαρίου - 78€ - κλικ εδώ.

  • Θεσσαλονίκη > Βουδαπέστη - 16 με 24 Ιανουαρίου - 69€ - κλικ εδώ.

  • Αθήνα > Κωνσταντινούπολη - 11 με 17 Δεκέμβρη - 107€ - κλικ εδώ.

  • Ηράκλειο > Βαρσοβία - 11 με 17 Δεκέμβρη - 118€ - κλικ εδώ.

  • Αθήνα > Άμστερνταμ - 8 με 14 Ιανουαρίου - 139€ - κλικ εδώ.

  • Θεσσαλονίκη > Πράγα - 7 με 11 Ιανουαρίου - 144€ - κλικ εδώ.

  • Αθήνα > Μόσχα - 5 με 12 Φλεβάρη - 155€ - κλικ εδώ.

  • Αθήνα > Λάος - 5 με 12 Φλεβάρη - 674€ - κλικ εδώ.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
237
Likes
1.229
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ματσου πιτσου,περου
θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι με την ευκαιρία. Το GO TO GATE οπως και κάποια άλλα σαητ,προσφέρουν ευέλικτο εισιτήριο και κυριως αυτο ου με ενδιαφέρει,αλλαγή ημερομηνίας με κάποιο επιπλέον κοστος.Αυτο προσφέρεται και πο τις αεροπορικές εταιρειες η οτνα θα ζητήσουμε την αλλαγη θα επιφερειε επιπλέον κοστος(πεναλτυ) εκτός απο την διάφορα τιμης?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Υποθέτω αυτή είναι ερώτηση για την αεροπορική που σε ενδιαφέρει.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Αφεντικο, FYI Μπήκα προχθες να κλείσω εισιτηριο από travelstories go και μου εβγαζε την πιο φθηνη επιλογη απο ενα site gotogate.. Όταν με μετεφερε στη σελίδα και επελεξα πληρωμή, μου ειχε καπελο 14 ευρω παραπανω απο αυτη που ελεγε στο travelstories GO.

Εκανα την ιδια διαδικασια απο το Kayak και δεν μου εβγαλε το καπελο, οποτε εκλεισα τα εισιτηρια απο εκει..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλά κάνεις και το αναφέρεις, το μεταφέρω στην ομάδα να το κοιτάξει. Για να είμαι ξεκάθαρος, εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με τις σελίδες που πουλάνε τα αεροπορικά, και φυσικά δεν επηρεάζουμε τις τιμές με κάποιο τρόπο - εμείς εμφανίζουμε τις τιμές που μας δίνουν οι αεροπορικές και τα πρακτορεία. Οπότε κάτι άλλο παίχτηκε στην περίπτωση αυτή το κοιτάμε.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Καλά κάνεις και το αναφέρεις, το μεταφέρω στην ομάδα να το κοιτάξει. Για να είμαι ξεκάθαρος, εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με τις σελίδες που πουλάνε τα αεροπορικά, και φυσικά δεν επηρεάζουμε τις τιμές με κάποιο τρόπο - εμείς εμφανίζουμε τις τιμές που μας δίνουν οι αεροπορικές και τα πρακτορεία. Οπότε κάτι άλλο παίχτηκε στην περίπτωση αυτή το κοιτάμε.
Εννοειται, δεν υπονοησα κατι τετοιο οτι εχετε εσεις καποια σχεση με αυτο. Εαν τυχον ξανασυμβει, θα φροντισω να στειλω λινκ και screenshot.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ναι ναι δε λέω ότι εννοούσες αυτό, απλά το διευκρίνησα :) . Δε μου λες, όταν λες ότι έκανες την ίδια διαδικασία με το Kayak, εννοείς ότι πάλι στο gotogate σε πήγε και βρήκες τα ίδια αεροπορικά με 15ε λιγότερα; ή σε έστειλε σε άλλο σάιτ;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Στην σελιδα και του Kayak και του travelstories GO, εδινε την ιδια ακριβως τιμη μεσω του gotogate. Στην συνεχεια πατωντας "κρατηση", με κατευθυνει στο site του gotogate και οταν επελεξα πληρωμη ειχε καπελο 14 ευρω.

Αφου εκανα την ιδια διαδικασια μεσω του Kayak, οταν επελεξα πληρωμη δεν ειχε καποιο καπελο και πληρωσα ακριβως την τιμη που εμφανιζοταν στο Kayak.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom